Telefon Tavsiyesi iPhone 5s almak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

batusch01

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 5s almak istiyorum
konuyu doğru yere açmamış olabilirim yanlışsa gereği yapılsın. 5s almak istiyorum ancak rengine bir türlü karar veremedim. Bazı arkadaşlar renginin zamanla bozulduğunu söylüyor. Uzay grisi renginde de bu problem var mı?

0MG90

0MG90

Üye
Sanırım siyahta soyulma sorunu vardı uzay grisine dönüştürdüler. Soyulma olmuyor yani ama ben olsam beyaz alırdım.

fk555897

fk555897

Üye
Uzay grisinde bir bozulma duymadım bence sorun çıkarmaz ama üstteki arkadaşın dediği gibi en sorunsuzu beyaz.

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
Gold alma inan her 5 5sten 3 ü gold

batusch01

Üye
    Konu Sahibi
yorumlar için teşekkür ederim. Siyah daha güzel görünüyor bende 5 vardı beyaz neden bilmem hiç memnun kalmamıştım. (çok düştü falan her yeri çürüktü)

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Bence 6yi al 5S pek kaliteli degil.

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Bence gold al daha şık duruyor

batusch01

Üye
    Konu Sahibi
soyulma sorunu var diyorlar ondan uzay istiyorum. 6 istemiyorum ilk parti alınmaz zaten. 5s için apple sitesinden mavi case almayı düşünüyorum önerisi olan?

Baranbaris

Baranbaris

Üye
soyulma sorunu var diyorlar ondan uzay istiyorum. 6 istemiyorum ilk parti alınmaz zaten. 5s için apple sitesinden mavi case almayı düşünüyorum önerisi olan?
O kılıflar dökülüyor diye biliyorum bi internetten bak istersen

• Beğen
Tepkiler: batusch01
Türe

Türe

Üye
Aynen uzun süreli kullanımda dökülme yapıyordu o kılıf.

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris

batusch01

Üye
    Konu Sahibi
iyi ki sormuşum 99tl az para mı?ekrana buff taktırmak mantıklı mı?

batusch01

Üye
    Konu Sahibi
ekran jelatini çizilmeye kırılmaya karşı koruyor. uzay grisi aldım buff taktırdım gerçekten de çizilmiyor

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ben bir kalitesizlik göremedim. 6'da aynı malzemelerden yapılacak büyük ihtimalle ve ekran daha büyük olacağından kırılması daha kolay olacak.
Bende 4s daha kaliteli 5 ve s kalite dustu

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
elimde buff var bir adet,mevcut jelatin biraz daha eskiyince taktıracağım.. söylendiği kadar üstün bir koruma sağlıyor mu

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yerinde olsam siyah alırdım ben siyahını hepsinden çok beğendim :)

Üst Alt