Telefon Tavsiyesi İphone 5S Alınır Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi telefonu almalıyım

• Kullanılan toplam oy
    31
fk555897

fk555897

Üye
iPhone 5S istediklerini rahatlıkla karşılar. Ayrıca G3'den çok daha fazla güncelleme alacaktır.

lg1967

lg1967

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 1-2 saat içinde almaya gideceğiz, büyük ihtimal 5s'i alıcam :)

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Uzun süre götürür seni.al 5s kullan :)

agaLess

Üye
Gel sana htc m8 satayim :)

lg1967

lg1967

Üye
    Konu Sahibi
Yok eyvallah :D

archh

Üye
batarya problemi cinnet getirtir 5s in g3 de yere bi kere düşürsen ekran çerçevesi ince olduğu için kırılma riski yüksek ben sana z2yi öneririm. Yeni serilerinde hiç bi sıkıntı yok

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Lg G3 al 2 ayda pişman olursun 5S' te

agaLess

Üye
Alacaksan htc m8 al batarya konusunda super arkada 2 kamera oneririmlg g3 ve xperia z2 den cok daha guzel

0MG90

0MG90

Üye
iOS u bilip alan pişman olmaz.

NEXUS

NEXUS

Üye
G2 neysede G3 olmuş G3 Çok iyi bir seçim olacaktır sizin için LG G3 Almanızı Tavsiye Ederim :)

Z.G

Z.G

Üye
arkadaşlar foruma çok gelmiyorum ama Lg G3 konusunda sizleri takip ediceğimi söylemiştim ama hiçbir yorum göremiyorum henüz alıp kullanan yokmudur yorumlar mühim böyle şeylerde :)

0MG90

0MG90

Üye
Sarj basli basina bir sorun. iOS' u bilen biliyor zaten. Sacma sapan kisitlamalarini JB ile asiyorsun ama sarj konusu basli basina sorun.
Bilince de pisman olursun kardes sen iOS kullan ondan sonra dinleyeyim seni.
Bak bakalım bunu neyle atmışım.

0MG90

0MG90

Üye
Dostum burda telefon kiyasliyoruz 13000 mAh pili olan oyuncagini degil.
13bin değil 6bin ve Apple ın kullandığı çipsetler batarya koruyucu. Sen Android kullanır gibi kullanırsan daha çabuk biter. Burada kimseyi inandırma gibi bi zorunluluğum yok ama arkadaşımın 5s i rahat 1 günü çıkarıyor.

agaLess

Üye
Kim ne der bilmem iphone tum serisini kullandim hepsi harika batarya haric ama su anda almis oldugum htc m8 bataryasi 25 saat oldu kullanim ve su anda hersey acik %62 daha ne diyeyim

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
13bin değil 6bin ve Apple ın kullandığı çipsetler batarya koruyucu. Sen Android kullanır gibi kullanırsan daha çabuk biter. Burada kimseyi inandırma gibi bi zorunluluğum yok ama arkadaşımın 5s i rahat 1 günü çıkarıyor.
Haklisin yok. Anlatmak istedigim 1 hafta da cikarirsin akilli telefonu akilli telefon gibi kullanmak isteyen 1 gunu cikaramaz. Gelip burda iPad'i kiyasliyorsun. Android kullanır gibi kullanmak terimine de açıklama bekliyorum.

0MG90

0MG90

Üye
Haklisin yok. Anlatmak istedigim 1 hafta da cikarirsin akilli telefonu akilli telefon gibi kullanmak isteyen 1 gunu cikaramaz. Gelip burda iPad'i kiyasliyorsun. Android kullanır gibi kullanmak terimine de açıklama bekliyorum.
"iPad i kıyaslıyorsun" ?

Üst Alt