iphone 4 birebir dış görünüş çin telefon tavsiyeleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

iSouLLeSs

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4 birebir dış görünüş çin telefon tavsiyeleriniz
iphone 4 dış kasa birebir benzer bildiğiniz çin telefon varmı fiyatı onemlı değil 500 tlye kadar fiyat verebilirsiniz.
çin iphone kullananlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

İsmail Çolak

Üye
pardonda 500tl ye gidipte iphoneye benzeyecek diye çin malı almanın anlamı yok.

• Beğen
Tepkiler: distakjo

ahmetc503

aynen yaa 500 verilirmi çin malı telefona

----------Eklendi @ 18:28:34 ---------- Yazıldı @ 18:26:23 ----------

neymiş bu iphone anlamıyorumki al 500 liraya ideos x5 veya samsung gio mis gibi kullan 500 tl cin malı telefona vercen 5 ay sonrada bozuldu napıyım arkadaşım parana yazık etme bütçen ne kadarsa git al bitane androidli tel mis gibi kullan

iSouLLeSs

Üye
    Konu Sahibi
500 vericem demiyorum fiyatı onemlı değil anlamında. 300 - 400 e en kalitelisi hangisiyse onu alacağım maksat kalitelisi

ahmetc503

eee zaten 5800 in varmış o alacağın çin malı tel 5800 den bin kat daha kötü olacak

iSouLLeSs

Üye
    Konu Sahibi
ne kadar gereksiz yorum yazmaya meraklsıınız sorduğum soruya bitane cevap veren yok dogru düzgün birebir benzeyen varsa bilen şudur modeli diye yazsın gereksiz yoruma ne lüzum var

ceylann_ka

Üye
pinphone 4g modelini alabilirsin. compeq capacitive 4g adı altında da 2 yıl garantili olarak satışları var.

• Beğen
Tepkiler: oguzhaneymar ve technoshark
y n s c n

y n s c n

Üye
Sırf millete hava atmak gibi bir niyetiniz varsa hiç kalkışmayın insanlar neyin ney olduğunu biliyor, yani çin malları belli ediyor sahte olduklarını.. 500 liraya 2.el iphone 3G'S al.

• Beğen
Tepkiler: distakjo
technoshark

technoshark

Üye
çin malı iphone4 var ondan al :D birebir :D

ceylann_ka

Üye
bu modeli almanı kesinlikle tavsiye etmem :D illa ki çin malı alıcaksan o bu olmamalı. bir kere yazılım sorunu var. banka mesajlarını göstermiyor. sesnde acayip bir cızırtı var ve nedense çözülemiyor. çin malı alıcam diosan o bu model diil emin ol :D

technoshark

technoshark

Üye
ahanda bir adet çin almış vede kullanmış bir kullanıcı (:

ceylann_ka

Üye
cıxxx yanlış tahmin :D

asicetin

asicetin

Üye
pinphone 4 pinphone kullanmayan bilemez pinphone 3gs den sonra pinphone 4g aldım çok menunum orjinalinden ek farkı app storedir başka hiç farkı yoktur ve kullanışı daha rahatttır 8 gb dahili hafızası vardır 300tl civarinda tedarik edebilirsin yardım olabildysem ne mutlu

İsmail Çolak

Üye
300 liraya aldı bir arkadaş 1 ay sonra pert :=) paran çoksa git al çin malı

iSouLLeSs

Üye
    Konu Sahibi
kanka nereden bulabilirim onuda söylersen güzel olur

----------Eklendi @ 17:25:21 ---------- Yazıldı @ 17:24:37 ----------

pinphone 4 pinphone kullanmayan bilemez pinphone 3gs den sonra pinphone 4g aldım çok menunum orjinalinden ek farkı app storedir başka hiç farkı yoktur ve kullanışı daha rahatttır 8 gb dahili hafızası vardır 300tl civarinda tedarik edebilirsin yardım olabildysem ne mutlu

kanka nereden alabilirim onuda söylersen süper olur

cargo3230

cargo3230

Üye
ne kadar gereksiz yorum yazmaya meraklsıınız sorduğum soruya bitane cevap veren yok dogru düzgün birebir benzeyen varsa bilen şudur modeli diye yazsın gereksiz yoruma ne lüzum var

HAKKATEN HAA ADAMA Bİ TANE CEVAP YAZAN OLMAMIŞ HEP YORUM YAPILMIŞ ALMA DİYE:ehe

ceylann_ka

Üye
sanalpazar sitesinde satışları yapılıyor oradan alabilirsin. 300 tl.lik cihazlarla pinphone u karıştırmayın bence. alıp yıllardır kullanan kişiler çok fazla. ben kendimde kullandım hiç bir sorun yaşamadım

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
S
a
ç
m
a
l
a
m
a
git samsung gio al. çin malına
p
a
r
a
verilmez !!

deathzone

Üye

al arkdasım bu telefonu kurtul android 2.2 var üstünde cift cekirdek işlemci var 3d oyunlarda performansı cok iyi cogu telefona bin cekere hadi gelsinde desin biri dşardan bu telefon cakma diye anlayamaz bence alıp iyice incelemedikden sonra

iSouLLeSs

Üye
    Konu Sahibi

al arkdasım bu telefonu kurtul android 2.2 var üstünde cift cekirdek işlemci var 3d oyunlarda performansı cok iyi cogu telefona bin cekere hadi gelsinde desin biri dşardan bu telefon cakma diye anlayamaz bence alıp iyice incelemedikden sonra
güzel telefonda kanka türkiyede bulmak sıkıntı bunu bide garantisi cartı curtu problem olsa ne yapacaz türkçe yazılımda değil tam bir sıkıntı

compeq capacitive 4g modeli kafama yattıda ürünle ilgili bircok resim daha arıyorum

Üst Alt