iPhone 3gs kilitlendi açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anchormaster

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 3gs kilitlendi açılmıyor
arkadaşlar yurt dışından aldığım iPhone 3 gs 32 gb telefonumun içinde aldığımda oradaki satıcı tarafından yüklenmiş saçma sapan programlar vardı bunları silemiyordum daha başka sorunlar da yaşamıştım ancak telefonu silme işlemi yaptım ancak bu işlem sonrasında telefonumu tekrar açamadım normalde telefonumu açarken blackr1n diye bir program kullanıyordum fakat bu programı da kullandım açamadım sanırım blackr1n programı telefonumdan tamamen diğer programlarla birlikte silindiği için oldu :( ben bu sorunu nasıl giderebilirim çok acil bir yardıma ihtiyacım var telefonuma blackr1n programını nasıl yüklemem gerektiğini yada telefonumu normal bir şekilde nasıl açabileceğim hakkında yardım ederseniz çok sevinirim şu anda da telefon hiçbir şeye cevap vermiyor sadece bilgisayara bağladığımda itunes da restore seçeneği çıkıyor ancak başka bir şey yapmıyor telefonun ekranı hiç açılmıyor lütfen acil bir yardım

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
Acil yardımlık bir konu kalmamış anlaşılan geçmiş olsun arkadaşım.Genellikle böyle cihazları salon vitrininde süs olarak koyuyoruz ama tabi bu sana kalmış bir seçim.Maalesef yapacağın birşey yok jb çıkana kadar beklemen lazım.Senin gibi sayısız arkadaşımız şuan çözüm beklemekte.Forumda bakarsan en az 40-50 kişi bulabilirsin.Tekrar geçmiş olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt