iPhone 3G 4.2.1 Whastapp sorunu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JoGa

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 3G 4.2.1 Whastapp sorunu?
Dostlar başlıkta da belirttiğim gibi iphone 3G 4.2.1 cihazımda whatsapp var ama sürüm eski uyarsını almaktayım bu sorunu çözebilen arkdaşlar varsa yardımcı olabilrler mi ? ? :)

burakicyar

Üye
Dostlar başlıkta da belirttiğim gibi iphone 3G 4.2.1 cihazımda whatsapp var ama sürüm eski uyarsını almaktayım bu sorunu çözebilen arkdaşlar varsa yardımcı olabilrler mi ? ? :)

iTools ile yükle

JoGa

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim cok tesekkur edrtim ama yine ayni hatayla karsilasiyorum. Kod girmemi istiyor. Kodu tektsr gonder diyorum. App stroe den guncel surumu indirin diyo

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

fbeee

Üye

JoGa

Üye
    Konu Sahibi
bu da işe yaramadı kardeşim

fbeee

Üye
:S kardeşim whited00r 5.2.1 kurmayı dene telefonuna orda kesin çözüm olur anca

JoGa

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim sorun su. Hersey guzel yukleniyo zaten o sistemi kullaniyorum. Ama 3 haneli bi kod istiyo. Kod gelmiyo mesaj olarak. O ara surum eski uyarisini aliyorum. Whitedoor dako surum 2.8.7 :S cozemedim durumu. Viber calisiyo. Ama whatsapp delirtti. Kirip Atasim var teli

fbeee

Üye
bi forumda görmüştüm eğer daha önceden kodu girmemişsen 3G de yeniden kod alman imkansız yazıyordu

JoGa

Üye
    Konu Sahibi
Dostum onceden whatsapp kullaniyodum ama elimde o zaman 5800 vardi. Neyse artik bi cozum yolu bulucaz destegim icin tesekkurler :)

eren3546

eren3546

Üye
telefon veya ipod touch sırayla kurun

1.cydia dan whatsPad
2.whatsapp 2.8.7

çalımama ihtimali yok aynı sorunu ben de yaşadım şuan sorunsuz bi şekilde kullanıyorum

burakicyar

Üye
telefon veya ipod touch sırayla kurun

1.cydia dan whatsPad
2.whatsapp 2.8.7

çalımama ihtimali yok aynı sorunu ben de yaşadım şuan sorunsuz bi şekilde kullanıyorum
WhatsPad iPod ve iPad için kardeşim. Şİmdi sen bir güzel restore et telefonunu, daha sonra JB yi çak. İlk önce @fbeee nin yukarıda paylaştığı WA yı indir dene kesin çalışacak. Yada Buyur :

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt