iphone 11 galaxy note10+ ve s20+ arasında kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
iphone 11 galaxy note10+ ve s20+ arasında kaldım
Merhaba,3 telefondan birini alacağım ama karasız kaldım iphone'u alma amacım stabil ve akıcı bir işletim sistemi olması daha önce de 4,5 ve 6 serilerini kullandım.
Note10+ ı isteme sebebim ise s pen ile bir şeyler karalamayı , çizmeyi seviyorum daha önceden note2 kullanmıştım.
s20+ ise 120 hz ekranı ve kamerası diğerlerine göre birtık daha ileride olduğu için tercih edilebilir.

sizce hangisini almalıyım? ankete oy verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Ozan

Ozan

Admin
Bence mantıken iPhone 11 🙂 nedenleri üzerinden tekrar tekrar geçmek gereksiz olur sizin de dediğiniz gibi en stabil ve kararlı cihaz yeni güncellemelerle her zaman uyumlu, ayrıca maddi yönden de en zararsız çıkabileceğiniz cihaz.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
s20 plusın 10 hz ekranı çok ta hayati değil, note 10plus kamera dışında s20 plutan daha iyi bir seçenek olur.
iphone ise kendi kulvarında, eğer kişiselleştirme seviyorsanız note, sabit değişmez bir deneyim size uyuyorsa iphone alın

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu 3 seçenek arasından sadece iPhone 11.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Belirlediniz cihazlar arasında sadece iPhone 11 ön plana çıkıyor.

Diğer belirlediğiniz iki Cihaz da Samsung marka olduğu için, Geri planda kalıyor. Samsung cihazların artık bir cazibesi kalmadı. Daha düşük fiyata Xiaomi, Huawei gibi cihazlar alarak bu özelliklere ulaşabilirsiniz. Bu nedenle, iPhone'nun bir benzeri ve Özelikle İşletim Sistemi'nin ( İOS ) benzeri ( Ayrıca güncelleme yönünden uzun yıllar destek devam ediyor olması ) üretilmediği için daha cazip olarak karşımıza çıkıyor. Tabi bu benim kişisel görüşüm karar sizin :oke:

Üst Alt