iPad 3 WiFi + 4G ile iPad 3 WiFi arasındaki fark Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
iPad 3 WiFi + 4G ile iPad 3 WiFi arasındaki fark Nedir?
merhaba arkadaşlar merak ettiğim soru bu daha öncede ipad 2 +3g ile ipad wifi arasındaki farkı merak ediyordum şimdi bunu fiyat farkından başka fark var mı ipad3 4g ve ipad3 ile .düz ipad 3 e sim kartı falan takamıyormuyuz 4g olmayınca. cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler :)

systemboys

systemboys

Üye
evet kardeşim 4G olmayanında sim kartı takılmıyo yani hat olmayınca da gsm üzerinden internete fln girilmiyo tek fark budur diye biliyorum :D

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
Teşekürler o zaman alacak olursam 4g olan cihazı alacağım :)

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
Biliyorum .4g varsa 3g de destekler diye düşündüm yanlış mı düşündüm ?

systemboys

systemboys

Üye
evet destekler bencede

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
ipad 3 gelsin inceleyeceğim ipad 2den çok farkı yoksa ipad 2 32gb yada galaxy note alacağım note inceledim baya hoşuma gitti kalemle herşeyi yapabiliyorsun gerçekten ama fiyati nedense ipadden fazla .para olarak 1800tl falan vereceğim maksimum biraz bekleyeceğim bu yüzden :)

FPlayer

FPlayer

Üye
+4G'de dahili gps var sadece Wi-Fi'lıda dahili gps yok :(

baby_face_

baby_face_

Üye
4g alsanda birşey farketmez 4g şebekesi dünyada şuanda bildiǧim kadarıyla canada da ve bir iki ülkede daha var. 4g alsanda 3g olarak kuklanabileceksin

feroyasin

Üye
para sorun olmuyacaksa internet paketi alacaksan 4g (3g) tavsiye ederim. Ama dersenki hatla kullanmiyacagim internet paketi almam alamam o zaman wifi ile arasinda hic bir fark olmaz.

15097

15097

Üye
ipad 3 wifi+4g'de 4g ve wifi var.ipad 3 wifi'da 4g yok sadece wifi var. :oke:

- - - Eklendi - - -

4g de 3g gibi ama 4g nin çekmesi lazım eskişehirde 1 yerde çekiyor. Esparkta . 4g dalgalarıyla 3g dalgaları farklı.
arkadaşım türkiye'de 4g desteklenmiyor ki henüz? ipad 3'ün 4g'sini türkiyede kullanamayız ama 3g'sini kullanabiliriz :oke: yani çekip çekmemesiyle alakası yok

KD1907

KD1907

Üye
Yani 4G alınca sim kartı takılabiliyo ancak 3G kullanılabiliyo öylemi?

sevcet123

Üye
Amerikada da var 4g teknolojisi hatta PCnet dergisinin bir tane testi vardı türkiyenin 3g simi amerikanın 4g simi hızlı diye türkcellin hızı baya farkla öne geçti
3g ile 4g arasındaki tek fark 3g nin hız limiti düşük (kaç olduğunu hatırlamıyorum suanda) ama 4g nin hızı 100mbit'e kadar çıkabiliyor (ama PCnette yazan bilgiye göre amerikanın 5-6 büyük şehrinde test etmişler en yüksek hız 8-9 Mbit olarak ölçülmüş)

06Nurettin

Üye
arkadaşlar bende almanyadan aldığım ipad 3 var sim takılabilen model ancak sadece 4g li sim ile sadece 3g olarak görünüyor acaba bu ipadlar 4g yi desteklemiyormuki..?

Üst Alt