ipad 3 mü samsung galaxy tab 10.1 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

jublomo22

Üye
    Konu Sahibi
ipad 3 mü samsung galaxy tab 10.1 mi?
çok kararsız kaldım
ipad3 mü samsung galaxy tab 10.1 mi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

ozakin70

ozakin70

Üye
Stabil istersen ipad3 özgürlük istersen galaxy tab ama kişiden kişiye değişir bu yazılım sevmene bağlı

jublomo22

Üye
    Konu Sahibi
tabikide özgürlük de sorunlar varmı küçük yada büyük her iki tablettede

ozakin70

ozakin70

Üye
Tabiki de 4 4luk cihaz olmaz ama bence olsam android secerim çeşit çok senin soruna cevap olarakta galaxy tab 10.1 derim
burdan bak karşılaştırmasına iPad geçiyor ama tercih meselesi

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
ben olsam ipad alırdım garege band ve apple a özgü programlar + apple kalitesi...

badmus

badmus

Üye
galaxy tabim var 10.1 ve aldigima pisman degilim. birtek bunu soyluyorum.

avcitalip

avcitalip

Üye
Ipad 3 bence,Ipad kullanan bir daha vazgeçmiyor diye duymuştum ve teknosada ipad2'yi kullanma şansım olmuştu çok iyidi bence :evet: bence Ipad 3 al :oke:

- - - Eklendi - - -

ben olsam ipad alırdım garege band ve apple a özgü programlar + apple kalitesi...

aynen aynen :)

cortex47

cortex47

Üye
Galaxy Note 10.1 var bir de. kesinlikle bu ikisinden çok daha iyi.

jublomo22

Üye
    Konu Sahibi
ipad 3 internet hızı ve çözünürlük açısından iyi duruyor fakat samsung da 3g ile görüntülü görüşme ve kamera flaşı var tv deki reklamda çok güzel duruyodu samsung galaxy note 10.1 bu arada benimki piyasa araştırması tableti heralde üni yi kazanınca alırım o zamana kadar ipad 4 falan da çıkar heralde :) :D

cortex47

cortex47

Üye
Bence Windows 8 tabletler de beklenebilir.

.Murat.

.Murat.

Üye
Motorola xoom 2 kesinlikle tavsiye ederim bu hafta aldığı güncellemeyle çok daha stabil hale geldi

jublomo22

Üye
    Konu Sahibi
windows 8 li tablet derken pc deki windows tabletlerde mi olcak?

enterneoll

enterneoll

Üye
Samsung tab 10.1 Veya note tab 10.1 :)

cortex47

cortex47

Üye
15097

15097

Üye
Bu ikisi arasından The New iPad.

mehmetyasi

Üye
samsung windows 8 tableti 700 euro degerinde.asiri pahali bence.ipad mi samsung android tablet mi dersen tabiki samsung.yeni cikan galaxy note 10.1 bence en güzel özelliklerinden biriside ekrani ortadan ikiye bölerek ayni anda iki farkli islemi görebilmesi.ama tabiki karar senin

Üst Alt