İos 8.1.3 (İphone 6 STOCK) Tema by HaSaNd.

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
fp2 kullanıyorsan yap @warsofwon

warsofwon

warsofwon

Üye
anladım hocam teşekkürler, evet 603 kullanıyorum fp2

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
modu sıs pack yapacam

warsofwon

warsofwon

Üye
hocam ya sys normal telefondan bakınca görülmüyo nasıl görücem :)) x plore acılmıyo telefona yükledim basıyorum dokunuyorum yani işte acılmadan kapanıyo filan

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: warsofwon

mubarekkaya96

Üye
menüyü 4 lü yapma konusunda banada yardımcı olurmusunuz? Yukardakileri yaptım ama olmadı c6-01 belle refresh kullanıyorum telefonum hackli.

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
menüyü 4 lü yapma konusunda banada yardımcı olurmusunuz? Yukardakileri yaptım ama olmadı c6-01 belle refresh kullanıyorum telefonum hackli.
biraz sonra bunun için yeni konu acıcam bir az bekleyin
(BELLE/fp2)Menü 4x5 görünüm oluştur &Scollbar yok et SİS pack bY HaSaNd. - MaxiCep burayı ziyeret edin...

mubarekkaya96

Üye
Abi linke giremiyorum yetkiniz yok diyo ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
buradan indirebilsinz.....

Ekli dosyalar

mubarekkaya96

Üye
Teşekkür ederim

warsofwon

warsofwon

Üye
o güzel olmuş

ooo güzel olmuş
o güzel olmuş

ooo güzel olmuş
kimin sayesinde :tebessüm:(tema hack tamamen senin yardımınla oldu hocam yıllar sonra güzel desteğin var gerçekten platforma.. 4x5 dosyalarını hemen yollayan asigsasi üstadımı da unutamam<3tekrar:tşk:)
hocam ayrıca bu temada özellikle üstden bildirim panelini cektiğimiz kısmın resmini değişmenizi istiyorum ios7 deki kalmış güzel görünüm sağlamıyor.. yeni güncellemede beklediğim en büyük değişim bu sonra ise yine üst bildirim panelinde wifi bluetooth mobil veri sessiz kısmının iconlarının değişmesini hiç uymamıs hani on/off yaptığımız teşekkürler şimdiden..

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
kimin sayesinde :tebessüm:(tema hack tamamen senin yardımınla oldu hocam yıllar sonra güzel desteğin var gerçekten platforma.. 4x5 dosyalarını hemen yollayan asigsasi üstadımı da unutamam<3tekrar:tşk:)
hocam ayrıca bu temada özellikle üstden bildirim panelini cektiğimiz kısmın resmini değişmenizi istiyorum ios7 deki kalmış güzel görünüm sağlamıyor.. yeni güncellemede beklediğim en büyük değişim bu sonra ise yine üst bildirim panelinde wifi bluetooth mobil veri sessiz kısmının iconlarının değişmesini hiç uymamıs hani on/off yaptığımız teşekkürler şimdiden..
olur onu guncelıycem

• Beğen
Tepkiler: warsofwon

bersoz0003

Üye
sertifika hatası alıyorum