Ios 7 Ile Facetime Üzerinden Sesli Görüşme Yapılacak


phasan

phasan

Üye
iOS 7’nin geliştiriciler için yayınlanmasının ardından, tanıtımı yapılmayan fakat geliştiriciler tarafından ortaya çıkarılan özellikler bir bir gün yüzüne çıkıyor.Kullanıcılar tarafından keşfedilen özellikten bir tanesi de, Facetime üzerinden yaptığımız görüntülü görüşmenin, bundan böyle görüntüsüz de yapılabileceği. Yani demek oluyor ki, iki iPhone arasında internet bağlantısı üzerinden dilediğimizce konuşabileceğiz ve bunun için herhangi bir uygulama veya programa ihtiyaç duymayacağız. Kullanıcıların bu yönde kullanıcılara yönelttikleri sorular elbette vardı fakat Apple’ın bu soruları ve önerileri göz önünde bulundurarak mı bu şekilde bir geliştirmeye gittiği, yoksa daha önceden planlanmış bir hareket mi olduğu bilinmiyor. Fakat şu gerçek ki bu şekilde bir geliştirme bir çok Apple kullanıcısını memnun edecek.

Facetime Audio özelliğinin gelmesi, Skype, Viber gibi uygulamaların en büyük rakibi olacak gibi görünüyor ve bunu hayal etmek hiç de zor değil.

Özellikle yurtdışına çıktığınızda veya kontörünüz kalmadığında, dakikalarınız tükendiğinde alternatif olarak kullanılabilecek olan Facetime Audio, çok başarılı görünüyor. Bundan sonra babanız Facetime üzerinden aradığında saçınızın uzun halini görüp kızamayacak, anneniz odanızın halini gördüğünde tansyonu yükselmeyecek, ne dersiniz
 


mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
kaliteli, kullanışlı olabilecek bir servise benziyor denemek lazım
 
mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
olabilir ne kadar ekmek o kadar köfte :)
 
larten123

larten123

Üye
iphone kullanan bir tek kuzenim var onunla da yanyanayız sürekli :D
 
phasan

phasan

Üye
Suan için en ıyısı bence tango ve viber programı
 
zaferozkan

zaferozkan

Üye
Çok iyi yaaa viber bağlantıdan dolayı sık kopuyordu, mükemmel oldu
 
phasan

phasan

Üye
viber ios android wp var ama facetime sadece iphonede var
 
Üst Alt