Internetsiz-kontorsuz canlı tv (karasal yayın) ???

Sponsorlu Bağlantılar

musty35_029

Üye
    Konu Sahibi
Internetsiz-kontorsuz canlı tv (karasal yayın) ???
arkadaşlar dogrulunu bilmediğim...soylentılerden duydugum bi program var...

sozde bu program kulaklık antenini kullanarak..karasal tv yayınını izlemeye olanak tanıyor...

program java ancak programın ismini unuttum...dediğim gibi bole bi program varsa bizimle

paylaşabilecek arkadaşlar aranıyor:) şimdiden saygılar:hmmm

• Beğen
Tepkiler: Antisentimental, bagmen48, sonbahar111 ve 2 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Karasal yayın için donanımsal desteğe sahip olması gerekiyor sanırım televizyonun. Çin malı telefonlar gibi..

degerli43

degerli43

Üye
hiç duymadım varsa müthiş olur

15632500

Üye

240*320 tellerde

ouz.tr

ouz.tr

Üye
çalışıyor mu acaba 156..

realraven

Üye
çalışıyorsa harika olur

Catty

Catty

Emekli Yönetici
iyide onun için telefonun kendine özgü yazılımı olması lazım ve telefonun içinde beyaz bi kutu olması lazım yani telefonun arkadaşın dediği gibi donanımı olması lazım geliyor , ama herşeyi denemek lazım:D

lundimardin

lundimardin

Üye
6300 a oluyomu

kadir7791

Üye
7610 için uyumlumu bu

kurtmaker

kurtmaker

Üye
Merhaba,
TV tunersiz tv lerde işe yaramaz, yada laptoplara takılan harici TV ler gibi bi cihaz olması gerekir.
İyi forumlar.

--------------- Ekleme ---------------

Merhaba,
TV tunersiz tv lerde işe yaramaz, yada laptoplara takılan harici TV ler gibi bi cihaz olması gerekir.
İyi forumlar.

Pardon TV tunersiz TELEFONlarda demek istemiştim...

erdoganpepe

erdoganpepe

Üye
calısıp calısmadıgı yada nasıl bişey oldugu hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi verirmisiniz ?

korsantv94

korsantv94

Üye
Beyler bu program çok saçma bi program bi türlü izliyemedim üyelik flanda istiyo yani bu iş yaş.....

dissman

dissman

Üye
gardaşım bu link çalışmıyorr:nono:

bir_mst

Üye
bu program gprs üzerinden video izlemeye yarıyor bn üye oldum ancak bi sonç elde edemedim . 20 den fazzla kontorum gitti

kmgr_x

kmgr_x

Üye
arkadaslar bı telefonun ınternetsız kulaklıgı anten olarak kullanıp tv seyredebılme ozellıgı olması ıcın telefonun ıcınde tuner yany kanal frekans bulma cıhazı olması lazım bu tuner degıdımız sey bıldıgımız tv lerın anten gırısının bulundugu kucuk bı kutudur bu olmassa yayını seyredemessınız 6300 gıbı telefonlarda tuner bulunmaz ancak ınternet uzerınden tv seyredebılırsınız buda pahalıya mal olr sıze al bu snn telefonun ıcın guzel bı program kulaklıkla tv seyredıon dedıklerı zaman snde onlara hasi....tr de cunku ole bı program yok o gonderdıklerı dosya vırustur ok

jatvalca

jatvalca

Üye
arkadaşlar bu program youtube metacafe gibi sitelerdeki popüler videolar izlemek için
yani başka bir deyişle bir çeşit download programı gibi bişey
üyelik istiyor bağlandığınızda çok kontürünüz gider bu şekilde çok java tv diye program verildi ama hepside boş program çıktı.

bysullerli

Üye
ya öyle birşey olamaz çünkü bu telefon santenden gelen sinyalleri donanım olmadığı için algılayamaz

HACKDAFE

Üye
kırık link

--------------- Ekleme ---------------

Linki düzeltin arada kontrol edin

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Bence çalışmaz

Üst Alt