Internet gelip gidiyor..

Sponsorlu Bağlantılar

Nozomyena

Üye
    Konu Sahibi
Internet gelip gidiyor..
1 - 2 saat önce superonline adsl internet bağlattık 5 dakikada bir internet gidip geliyo bu normal mi?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Başta bu tip sorunların olması normal bende yeni bağlattım ancak sorun düzeldi.

tayren

tayren

Üye
Ben bağlattığımda böyle bir sorun olmadı fakat video izlerken dosya indirme web de gezme gerçekleşmiyordu müşteri hizmetlerini bir kaç defa aradıktan sonra sorun düzeltildi eğer sorunun düzelmezse sorun modemde olabilir yada alt yapı veya kablolardan onlarda da değilse müşteri hizmetlerine bildirmen gerekir

Nozomyena

Üye
    Konu Sahibi
şuan gitmiyo 4 saattir ama yine de gidebilir

tayren

tayren

Üye
Umarım sorun devam etmez

• Beğen
Tepkiler: ouzhanturac

Nozomyena

Üye
    Konu Sahibi
modem çamaşır makinesinin üstünde duruyor modem geldiği günden beri çamaşır makinesi çalışmadı ama sıkıntı çıkarırmı acaba

tayren

tayren

Üye
modem çamaşır makinesinin üstünde duruyor modem geldiği günden beri çamaşır makinesi çalışmadı ama sıkıntı çıkarırmı acaba
Suya,yere düşmediyse kısacası zarar görmediyse sorun çıkmaz eğer modem de sorun olabileceğini düşünüyorsan başka modem dene yine netin de kesinti olursa müşteri hizmetleri ile görüş modem bozuksa değişirler net bağlantında sorun varsa düzeltirler

Nozomyena

Üye
    Konu Sahibi
Suya,yere düşmediyse kısacası zarar görmediyse sorun çıkmaz eğer modem de sorun olabileceğini düşünüyorsan başka modem dene yine netin de kesinti olursa müşteri hizmetleri ile görüş modem bozuksa değişirler net bağlantında sorun varsa düzeltirler

Aradık hatta sorun varmış yarın gelecekler bakalım, teşekkür ederim bu arada.

Nozomyena

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sorunum çözüldü ama 2 tane sorum var sadece ben de oluyor bu bağlanırken her bahlantıda şifre giriyorum bunun çözümünü bilen var mı? bide 10 gb falan sırf ben harcamışımdır ama kullanılan 5,50 gb yazıyo normal mi bi, teşekkür ediyorum şimdiden

Üst Alt