İnternet Engelleme ( Acil )

Sponsorlu Bağlantılar

harwired

Üye
    Konu Sahibi
İnternet Engelleme ( Acil )
3 Gündür Telefona Elime Alıp Tuş Kilitini Açtıgımda 1 kb İnternet Kullanıldı Ekranıyla Karşılaşıyorum. Hattımda İnternet Paketide Olmadıgı İçin Her Kullanışta 50 kuruş Gidiyor Buda Beni Çileden Cıkarmaya Başlamıştı. İlk Önce Yükledigim Uygulamalardan Biri Uyuzluk Yapıp İnterneti ARka Planda Kullanıyor Sanıyordum. Baya Bi Kurcaladım Bulamadım.

DAha Sonra İşlem Kaydına Girince SAğ Bölmesine Girilince Orda Tüm Yapılan Arama ve internet Kayıtları Tutuldugu Aklıma Geldi Ve Baktıgımda (hattımınadı) internet olanlara Tıkladıgımda GPRS 05 ile 07 Saniye Arasında DEgişip Geçen Süre Boyunca İnterneti Kullanış Oldugunu FArk Ettim.

M Guard ile Web Yöneticisinden internet İzlemesi Açık Yapmıştım Orda Kullanıldıgına DAir Bir Bilgi Yazmıyor.

Şüpelendigim Bir Kaç Yerinde Resimleri.

----- Ayarlar > Telefon > Uygulama Ayarları > Konumlama > Konumlama Yönetimleri :

----- Ayarlar > Telefon > Uygulama Ayarları > Konumlama > Konumlama Sunucusu :

---- İşlem kaydı : Bu Gecenin Asılatı 1,5 Tl Daha Gitti...

1. Sorum : Bunu DAha Önce Yaşayıp Şundan Kaynaklanıyor Diyebilicek VArmı ?
2. Sorum : S60v5 UygulamaLArdan İstedigimi Secip Bunun internet Erişimini Engelle Diyebilecegimiz Program Varmı ?

Tel : 5800
Cfw : Belle

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
açılışta çalışan uygulamaları kapatan ve arka planda çalışan uygulamaları kapatan modu at internet bağlantı ayarlarına gir erişim noktasını kullan yerlerini onaydan sonra yap belki birşeyler olabilir

harwired

Üye
    Konu Sahibi
açılışta çalışan uygulamaları kapatan ve arka planda çalışan uygulamaları kapatan modu at internet bağlantı ayarlarına gir erişim noktasını kullan yerlerini onaydan sonra yap belki birşeyler olabilir

Arka Planda Çalışan Programları Seçerek M guard İle Ayırıyorum. Yani ARka Planda ÇAlışan Programlar Bnm İstediklerim SAdece Onlardan Şüpelenmiorum.

Baglantı Ayarlarındanda Dedigin Gibi Herzaman Sor Ayarlı Ama Oda İşe Yaramıyor.

Benm Anlamadıgım M.Guar Programındaki Web Yöneticisi Kısmında Hangi Tarayıcıdan Yada Tv İzlerken Media Player Acıldıgında İnternet Erişim İsteyip İzin Verildiginde Bile Web Yönetici Kısmında Ayrıntılı yazıyor.

Artık Ne Kullanıosa Bu İnterneti Harbi Hayalet...

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
sadece tümleşik gps yi işaretle diğerlerinin işaretini kaldır

- - - Eklendi - - -

veyada avea interneti sil :D

harwired

Üye
    Konu Sahibi
sadece tümleşik gps yi işaretle diğerlerinin işaretini kaldır

- - - Eklendi - - -

veyada avea interneti sil :D

Acıklamada Yaparmısın Onlar Ne İşe Yarıyor Ve KAldırınca Ne Gibi Problemle KarşılaşaBilirim ?

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
gps bildiğin gibi navigasyon şuan navigasyonu acarsan internete bağlanır ama sadece tümleşik gps açık olursa navigasyondan ücretsiz yararlanabilirsin

harwired

Üye
    Konu Sahibi
gps bildiğin gibi navigasyon şuan navigasyonu acarsan internete bağlanır ama sadece tümleşik gps açık olursa navigasyondan ücretsiz yararlanabilirsin

Anladım Teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Konu Güncel ! Başka Yorumlarda Herkesden Bekliyorum.

goktas19

goktas19

Üye
Kamera Video - UC Player vb uygulamalarda konum goster ayarlari var onlari kapatmayi dener misin

Üst Alt