Internet Altyapısı Görünmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Internet Altyapısı Görünmüyor
Merhaba.

Ben netspeed kullanicisiyim. Babamlarin eve de internet çektirmek istedik. Müşteri hizmetleriyle görüştüm ama adreste altyapı görülmediğinden başvuruyu alamadılar. Belediyeden adresi kaydettirin dediler. Ne demekse artık.

Hakkaten baktım altyapi görünmüyor ama burasi 2 katli müstakil ev ve alt katta ttnet var. Üst katta nasil altyapı olmaz ?

Isin garip yani interneti olan 1. katta da altyapi görünmüyor.

Ne yapmaliyim simdi bilemedim. Belediyeye adres kaydi diye bir sey duymadım daha önce ben.

PALA.

PALA.

Üye
100 lira eve kadar kurulum ücretini bir imza ve bir kabloyu takmak için mi alırlar bunlar bilmiyorum. Yani ne var biraz yardımcı olunsa ?
Belki kablo vardırda port yoktur, belediye, telekom, cimer her yerden başvurun, alt katta olan niye bende yok bir sorun bakalım, saçmalayacaklar mı :hmmm

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
100 lira eve kadar kurulum ücretini bir imza ve bir kabloyu takmak için mi alırlar bunlar bilmiyorum. Yani ne var biraz yardımcı olunsa ?
Belki kablo vardırda port yoktur, belediye, telekom, cimer her yerden başvurun, alt katta olan niye bende yok bir sorun bakalım, saçmalayacaklar mı :hmmm

Aslında netspeede söyledim ama anlamadı galiba. Garip bir durum babamların sokakta altyapı görünmüyor ama internet kullanan kaç hane var. Bir bakayım en iyisi ben bu işe. Dediğiniz gibi şikayet en iyisi.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Geçen Sene Abone Oldum TT ye Ev İnternetine. Bu Sene Aradım Bina Numaram Değişmiş Hatta Farklı Bir Adreste Görünüyordu Ev İnternetim.Gittim Müdürlüğe ve Adresi Güncelledim Belediyenin İşiymiş Sözde Güncelleme Yapıyormuşta Bilmem Ne.Alt Kattakı İnternetinde Adresi Değişmiş Olabilir.

Üst Alt