Interactive Voice Call Master v2.60.3570 S60v5 SymbianOS9.x ( IVR Tabanlı Arama Yöneticisi )

Sponsorlu Bağlantılar

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Interactive Voice Call Master v2.60.3570 S60v5 SymbianOS9.x ( IVR Tabanlı Arama Yöneticisi )

Samsunspor..

IVR tabanlı arama yöneticisi , Bu piyasadaki en güçlü ve profesyonel arama yöneticisi

Haftalık veya günlük program otomatik olarak farklı profiller etkinleştirin.

Kabul / red listeleri / telefon defteri, SMS ile çağrı reddetme, çağrı aktarma vs..

Uygulama Uyumsuz Uyarısı Verebilir , Yine de Devam Edin :oke:

Uygulama İmza Gerektirir ....

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: erkin_42, xskaptanx, telepati75 ve 30 diğerleri

akaca38

akaca38

Üye
Adam koymuş, bir emeğine sağlık diyen yok.
Teşekkür edenler hariç:D

Kardeşim emeğine sağlık, çok sağol..
Denemedim ama çalışmasada düşünmen yeterli ;)

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Adam koymuş, bir emeğine sağlık diyen yok.
Teşekkür edenler hariç:D

Kardeşim emeğine sağlık, çok sağol..
Denemedim ama çalışmasada düşünmen yeterli ;)

Dostum Duyarlılığın Adına Ben Çok Teşekkür Ederim ...

Senin De Güzel Yüreğine Sağlık , Güle Güle Kullan ,Sağolasın :bye2:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Emeğine sağlık Güvenciğim

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sağolasın Güvenciğim..

balaban_27

Üye
Teşekkür Ederim Teşekkür Ederim

Flashtecker

Flashtecker

Üye
Eline sağlık güven abi

M0ney4n0t

Üye
tşk.

salihbaser

salihbaser

Üye
YA ben telefonu gecen hafta aldım neden bende her uygulamada sertifika hatası alıyorum :)

cakabey52

cakabey52

Üye
Dostum emeğine sağlık. Ben bu uygulamayı eki telefonumda kullanıyordum ve şimdi ki 5800 için de bu programı arıyordum. Çok güzel kullanışlı bir program hekese tavsiye ederim.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
YA ben telefonu gecen hafta aldım neden bende her uygulamada sertifika hatası alıyorum :)

Dostum telefonunuzu hacklemeniz , ya da uygulamaları sertifikalamanız gerekmektedir .

Symbian v9.4 Sistem Modifikasyon Uygulamaları buradan araştırabilirsiniz .

Dostum emeğine sağlık. Ben bu uygulamayı eki telefonumda kullanıyordum ve şimdi ki 5800 için de bu programı arıyordum. Çok güzel kullanışlı bir program hekese tavsiye ederim.

Rica ederim Dostum , sen de sağol güle güle kullan :oke:

asd123!

Üye
sağolasın arkadşım da tam olarak ne işe yarıyor bu program ivr tabanlı demişsin?

dekpaj

Üye
T e ş e k k ü r l e r

draw1907

draw1907

Üye
kardeş sağolasın da bu bizim iş yerinde kullanılan sistem gibi bişiye benzio sankim bi deneyeyim bakayım

sevdaseyda

Üye
Kardeşim saolasın guzel program.Ama sanırım hala program hataları var , sadece bende de olabilir. mümkünse bunun ingilizce olanı varsa onu verebilirmisin. Ayarlara girdiğimde menuler (türkçeleştirilmiş menuler) kaymıyo. Seçtiğin şeyin ne olduğunu okuyamıyosun. Abuk subuk bi çeviri ÖRNEK greetings=kutlama :) gibi hatalar var. bi çok program denedim bunda da ses bazı arkadaşların forumda yazdığı gibi kesik kesik kaydediliyo. İlgin için şimdiden teşekkürler.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kardeşim saolasın guzel program.Ama sanırım hala program hataları var , sadece bende de olabilir. mümkünse bunun ingilizce olanı varsa onu verebilirmisin. Ayarlara girdiğimde menuler (türkçeleştirilmiş menuler) kaymıyo. Seçtiğin şeyin ne olduğunu okuyamıyosun. Abuk subuk bi çeviri ÖRNEK greetings=kutlama :) gibi hatalar var. bi çok program denedim bunda da ses bazı arkadaşların forumda yazdığı gibi kesik kesik kaydediliyo. İlgin için şimdiden teşekkürler.

Maalesef uyumlu cihazın olmadığından deneme şansım olmadı :hmmm

haltie

haltie

Üye
teşekkürler güven abi:oke:

Üst Alt