[Intellsys] HDR Photo Camera v2.00(6) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Intellsys] HDR Photo Camera v2.00(6) Symbian^3 Signed

Photo & Video - 0.31 MB

Create amazing High Dynamic Range images with HDR Photo Camera. The application captures three successive frames at different exposure levels (bracketing). Then it uses the exposure fusion technique to select relevant elements and combine these frames resulting in an HDR image. Designed for Nokia N8, the application works also with other devices, but resulting HDR has low resolution. Still the bracketing functionality can always be used and high-res images fused later on a desktop PC.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: infazcı, CanKartaL, - JoKeR - ve 14 diğerleri

deli oğlan

Üye
bu ovide olan ücretli hdr programımı acaba ?

hotboy_ist

Üye
evet bizzat kendisi

muratcan1905

Üye
program güzel ancak kaliteli çekemiyor n8 in rami bu konuda yetersiz eğer fotoğraf kalitesini arttırırsanız ram yetersiz uyarısı veriyor anca orta büyüklükte çekebiliyorsunuz

tavsiyem telefon üzerinden birleştirme özelliğini kapatın o sadece 3 tane resim çeksin ve bunları pc de birleştirin bununla ilgili aynı firmanın bir pc uygulamasıda varmış ama beta o yüzden herkese vermiyorlar e mail attım kendilerine eğer programı yollarlarsa burada paylaşacağım

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
eline emeğine sağlık...

esatgelmedi

Üye
n8 de denendi çalışıyor ancak yüklenirken internet bağlantısına ihtiyaç var. beklediğim bir programdı ancak dün yabancı bir forumda bulup yüklemiştim. tam buraya ekleyecektim senin konuyu gördüm. bildiğim kadarıyla çok bekleyeni var. eline sağlık.

one2one2

one2one2

Üye
eyv. kardes saglam paylasim yapmisin:oke:

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
emeğine sağlık hemen deniyorum

ziya68

ziya68

Üye
emegine saglik kardes bakam becerebilecekmiyiz

olciay

olciay

Üye
Teşekkürler ...

tuncayaltin

tuncayaltin

Üye
Teşekkürler

hastali

Üye
ya bu hdr nedir ya çok merak ediorum=) biri bana anlatrmı acaba bende n8 kullaniorum

blackbird48

blackbird48

Üye
valla bende bilmiyordum ve yükledim denedim sözüm ona kamera çekimi ama iğrenç be tel in kendi kamerası bin kat daha ii

hastali

Üye
hadi ya ahahha=)

esatgelmedi

Üye
bir örnek resim ekliyorum hdr programı ile kendi telefonumda çektiğim. hiçbir oynama yok telefonun kendi birleştirdiği bir resimdir. yani bilgisayarda birleştirilmedi. bence güzel de oldu:oke:

Uruloki

Uruloki

Üye
aslında tripod olsa çok çok iyi çıkarlar ama böyle elle anca bu kadar

• Beğen
Tepkiler: esatgelmedi
accman

accman

Üye
deneyelim bi abi..eline sağlık
saygılar :)

bartinli7474