İntel İle AMD

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
GPU Boost 2.0 yazılım değilmiş. Direk kart ile gelen bir özellikmiş.

ANIL

ANIL

Admin
Daha Fazla Yükselme Diye Bir Seçenek Yok Yani :(

Daha yükseğini alacaktın o zaman ;) Sistem böyle işliyor kardeşim. Sen şimdiden böyle dersen durum kötü. Benim 6770M hala sorunsuz açıyor oyunları.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Daha yükseğini alacaktın o zaman ;) Sistem böyle işliyor kardeşim. Sen şimdiden böyle dersen durum kötü. Benim 6770M hala sorunsuz açıyor oyunları.
Anca Buna Para Yetti Şu An Yetiyor Da İşte İLerisi İçin Deidm :utan

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ysfakc

ysfakc

Üye
Size amd ile intelin arasındaki fiyat farkını açıklayayım. Tek fark kalite..Burası teknik servis ve ayda 2 3 amd işlemciyi arıza nedeni değiştiriyoruz. Amd işlemciler bozuluyor ama intellerin bozulması çok zor o yüzden amd ve intel arasında fiyat farkı var.. Sizede tavsiyem inteldir.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Iste O Fiyat Farkı Da Fazla Ama :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Şahsen ucuz mal alacak kadar zengin değilim:)) Bir kere al sağlam al..
Evet ancak bu konu teknoloji oldu mu tam tersi ben mesela gidip sağlam diye i3 toshiba alacağıma i5 lenovo alırım belki lenovo 8 yıl toshiba 10 yıl gider ama ben 10 yıl hantal bilgisayar kullanacağıma 8 yıl daha iyi bilgisayar kullanırım nasıl olsa 5 yıl sonra değişirim. Mesela s4 mini ve HTC one mini çıktı HTC samsungdan kat kat sağlam gerek ekranı olsun kasası olsun ama s4 mini 1000 tl HTC one mini 1350 tl idi. Üstelik donanım olarak s4 mini daha iyi bir cihaz ancak HTC kadar sağlam değil. Şimdi ben 4 sene 1 gb ramli android kullanacağıma 2 sene 1.5 ramli android kullanırım:)

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
ysfakc

ysfakc

Üye
Evet ancak bu konu teknoloji oldu mu tam tersi ben mesela gidip sağlam diye i3 toshiba alacağıma i5 lenovo alırım belki lenovo 8 yıl toshiba 10 yıl gider ama ben 10 yıl hantal bilgisayar kullanacağıma 8 yıl daha iyi bilgisayar kullanırım nasıl olsa 5 yıl sonra değişirim. Mesela s4 mini ve HTC one mini çıktı HTC samsungdan kat kat sağlam gerek ekranı olsun kasası olsun ama s4 mini 1000 tl HTC one mini 1350 tl idi. Üstelik donanım olarak s4 mini daha iyi bir cihaz ancak HTC kadar sağlam değil. Şimdi ben 4 sene 1 gb ramli android kullanacağıma 2 sene 1.5 ramli android kullanırım:)

Farklı birbakış açısı renkler ve zevkler tartışılmaz :) Siz sürekli yenilerim mantığına sahipsiniz ben ise ölene kadar mantığındayım o yüzden her zaman sağlam ürün derim :))

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Farklı birbakış açısı renkler ve zevkler tartışılmaz :) Siz sürekli yenilerim mantığına sahipsiniz ben ise ölene kadar mantığındayım o yüzden her zaman sağlam ürün derim :))
Yani sağlam derken bende toplama p4 var hala duruyor ama kullanırken kanser ediyor. Yani uzun kullanmak önemli ama ben 2 bin liralık sağlam pc alacağıma biraz daha dandik ama daha güçlü bir pc alırım 10 sene kullanacağıma 8 sene kullanırım. He gidip 5 bin tlye pc alırsam tabiki sağlam bir pc tercih ederim yani aynı paraya daha güçlü pc yerine sağlam olanı alırım çünkü o parayı verdikten sonra ömürlük alırım :)

• Beğen

Üst Alt