İnstaUltra v0.9.7.25A (Türkçe) Base 100.0.17.129 yeni sürüm son mesajda

Sponsorlu Bağlantılar

IntanSuR

IntanSuR

Üye
InstaUltra Sürümleri Güncellendi.

Görüşleriniz ve Çeviri Hataları İçin Uygulamadaki Telegram Adresimden Ulaşabilirsiniz.

:tşk: @Buğra
Telegram hesabım yok o yüzden buradan yazıyorum :)
InstaUltra Ayarları simgesinin yeri eskisi gibi (arşiv ikonunun solunda) olsa daha güzel duracak sanki :D

• Beğen
Tepkiler: Mamicuk

Mamicuk

Mamicuk

Üye
Telegram hesabım yok o yüzden buradan yazıyorum :)
InstaUltra Ayarları simgesinin yeri eskisi gibi (arşiv ikonunun solunda) olsa daha güzel duracak sanki :D
:)
Benim elimde olsa keşke Mod yapımcısı o şekilde yayınladı ..:bilmm

Mamicuk

Mamicuk

Üye
Uygulamadaki Instagram (Ana Sayfadaki) yazısının yerine kendi adımı aynı font ve stilde yazmayı deniyorum.:lamer:

Başarılı sonuç alırsam kişiye özel dosya hazırlamayı düşünürüm (İstek olursa):islik

Örn:Instagram(Orjinal)
Mamicuktagram(özel)

:bakim:

:smdance::smdance:

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Uygulamadaki Instagram (Ana Sayfadaki) yazısının yerine kendi adımı aynı font ve stilde yazmayı deniyorum.:lamer:

Başarılı sonuç alırsam kişiye özel dosya hazırlamayı düşünürüm (İstek olursa):islik

Mamicuktagram(özel)

Ozaman ilk istek benden gelir ErcüMENT

• Beğen
IntanSuR

IntanSuR

Üye
Yeni sürüm yayınlandı ancak uygulamadan gidilen sitede bulunmuyor nedense.
Link:
Türkçe Yama yapabilecek var mı? (ben denedim ancak hata aldım)

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
Paylaşım için :tşk:

Misafir - 646411

Hocam bu GB ayarlarını nasıl türkçeleştirdiniz ? Ben apk editör ile denedim bulamadım İnstamod diye var onu yapmak istiyorum da

• Beğen
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Hocam bu GB ayarlarını nasıl türkçeleştirdiniz ? Ben apk editör ile denedim bulamadım İnstamod diye var onu yapmak istiyorum da

Dediğini tam anlayamadım PM at yada açık olarak dosya belirterek anlat yardımcı olayım

IntanSuR

IntanSuR

Üye

Mamicuktagram(özel)

Nerde kalmıştık? :biggrin:

• Beğen
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Arkadaşlar yeni sürüm yayınlandı ancak altyapı 92.... eski anlayacağınız sadecw bi kaç yere renk atama değiştirme özelliği gelmiş. @IntanSuR arkadaşımın paylaştığı Instamod v16 daha kullanışlı olduğu için bu konuyu güncellemeye gerek duymuyorum.

:maxicep:
Saygılarımla..

• Beğen
Tepkiler: IntanSuR
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Kendi tarafımca TÜRKÇE çevirisi yapımcıya gönderilmesine rağmen yüklemeyip başkasının yarım çevirisini ile yayınlamıştır(Special Thanks bölümünden bakabilirsiniz). Apk düzenlenenirken hatalar verdiği için çevirisini iptal ettim.

Saygılarımla.. 『mamicuk』

İndirmek İsteyenler İçin..

İyi Forumlar..

• Beğen
Tepkiler: IntanSuR