Instagram'ın yeni rakibi Photoplay WP8'de!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Instagram'ın yeni rakibi Photoplay WP8'de!

Görünüşe bakılırsa pek çok kişi Instagram’ın yakaladığı başarıyı tekrarlamaya çalışıyor. Tıpkı bugün üç ana platform "iOS, Android ve Windows Phone 8" için aynı anda çıkan, Instagram benzeri website ve uygulama hizmeti bulunan "Photoplay" ( ) uygulamasında olduğu gibi. (Bu arada Windows Phone 7.x desteği daha sonra gelecek).

Uygulama ve site hizmeti elbette Instagram'da olduğu gibi ücretsiz. Benzer uygulamalarda olduğu gibi bu uygulama da, mobil fotoğrafçılık özelliklerini çeşitli filtreler ve sosyal ağlarda paylaşım şekilleriyle kendindeki özelliklerle birleştirerek sizlere sunuyor.

Eğer uygulamayı yükleyip denemek isterseniz, aşağıdaki linkten mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Not 1: 512 MB Ram'li WP8 cihazlarda da sorunsuz çalışıyor.
Not 2: Deneyenler uygulamayı başarılı bulduklarını söylemişler.

• Beğen
Tepkiler: Ediz Yiğit, teAtalay ve Sensation

alical33

alical33

Üye
haber için teşekkürler abi halen bu instagramın abaartılmasını anlamıyorum

• Beğen
Tepkiler: teAtalay
papakudioflu

papakudioflu

Admin
eline saglık dostum teşekkurler.

IVI-Elia

Üye
Playform ve uyg. güzel ınstagram kadar olmasa da baya iyi.Geliştirilirse baya iyi olur.

pirenuri

pirenuri

Üye
Teşekkürler iyiymiş

nanotex

nanotex

Üye
Hmm:hmmm

- - - Eklendi - - -

Güzel sevdim bunu ruslar filan var :naughty:

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
İnstagramın talebinin fazla olması lenslerinden yada programın manyaklığından değil . Hep böyle düşünüyosunuz . Yalnış düşünüyosunuz .

Olay platformda . Yani kullanılan programın hit olması , kullanıcısının bol olması önemli .

Misal whats app ın aynısı olan hike diye bi uygulama var . İndirin marketten ? Aynı yani bedava mesajlaşma servisi . Kim kullanıyo hike ı ? Ne işine yarıyacak ? Ama whats app herkeste var . Olay platform . uygulama değil

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
İnstagramın talebinin fazla olması lenslerinden yada programın manyaklığından değil . Hep böyle düşünüyosunuz . Yalnış düşünüyosunuz .

Olay platformda . Yani kullanılan programın hit olması , kullanıcısının bol olması önemli .

Misal whats app ın aynısı olan hike diye bi uygulama var . İndirin marketten ? Aynı yani bedava mesajlaşma servisi . Kim kullanıyo hike ı ? Ne işine yarıyacak ? Ama whats app herkeste var . Olay platform . uygulama değil

Bende tam bunu soracaktım yani instagramı ayıran özellik ne diye haberi okuduktan sonra yorum olarak yazıcaktım ki sen cevaplamıssın sağolasın :oke: Yani platformdan başka bi özellik yok mu bu kadar insanın illa instagram diye kıvranmasında?Yani ne bileyim bu programlardan ek bi özellik gibi onda olupta diğer programların yapamadığı birşey mi var?Ben fotoğrafa düşkün biriyimdir ama hayatımda hiç kullanmadım belkide kullanmadığım için anlamıyorumdur :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
insanların moda merakı programlara kadar yansıyor, "şimdide twitter moda olum" denildiğini duyduğumu hatırlıyorum. Görmemiş yeni gençlik balıklama atlarsa e tabi bizim toplum genç nüfus.

hasansen_83

hasansen_83

Üye
fotoları tlf kaydedemıyoruzmu bu programla ya bulamadım ya

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:tşk: deniyorum hemmen.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

CLUBX

Üye
haber için teşekkürler abi halen bu instagramın abaartılmasını anlamıyorum

Aynen ne instigrammış aga ya 'fantasia painter free' programı ile resimleri istediğin gibi şekillendir paylaş başka bi veri merkezine daha niye yüklüyecenki fotolarını anlayımıyorum ................

Paylaşım için teşekkürler arkadaşım.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt