İngilizce Eğitim CD si ve 6 kitap seti (Kandırıldım)

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
İngilizce Eğitim CD si ve 6 kitap seti (Kandırıldım)
Selamlar sevgili forum üyeleri , Geçen hafta çarşamba dersten çıktım ve üniversite nin önünde kitap satıcıları vardı NİSA YAYIN dan , neyse adam dedi ingilizce eğitim seti normalde 1500 TL ama yanında u kitap seti ile beraber toplam 2000 TL ye geliyor ayda 100 er lira taksitle ödersin fln dedi laf cambazlığı yaptı beni tuzağa düşürdü ve senet imzaladım inanip , sonra kazık yediğimin farkına vardım eğitim seti dediği de cacık çıktı , 30 dk içinde kitapları geri getirdim almadı herif , yayın evini arayacaksın fln dedi , aradım yayın evini , 7 gün içinde döneceklerini söylediler ,şuan bekliyorum. Sözleşme de "Dijital verileri kullanmadığınız taktirde ve CD ambalajını yırtmadığınız taktirde cayabilirsiniz" yazıyordu , Ama kitap satıcısı bana satarken ambalajı yırttırdı ve telefonuma uygulamayı yükleyip açtırdı dolandırıcı , madurum arkadaşlar ne yapmam gerek ? , Tüketici haklarına gideceğim , acaba cayabilirmiyim ?
Not: NİSAN YAYIN EVİ İNSANLARI KANDIRARAK CEPLERİNDEKİ PARALARA GÖZ DİKMEKTEDİR.

Onur7934

Üye
7 günlük süre dolmadan tüketici hakları hakem heyetine başvur kardeşim
Mesaj birleştirildi:

Kandırıldığını da dilekçene ekle

• Beğen
Tepkiler: Darqos ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Geçen hafta çarşamba dersten çıktım ve üniversite nin önünde kitap satıcıları vardı
İade edip paranızı kurtarmaya bakın, bir daha da üniversite önünden hiç birşey almayın, en büyük dolandırıcılar bunlardır.
Özellikle akşam üstü tezgahı kurup, okuldan kafası dumanlı çıkan talebeleri kandırırlar. En çokta online ingilizce vb. kurslar, sertifikalar ile dolandırırlar.

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
İade edip paranızı kurtarmaya bakın, bir daha da üniversite önünden hiç birşey almayın, en büyük dolandırıcılar bunlardır.
Özellikle akşam üstü tezgahı kurup, okuldan kafası dumanlı çıkan talebeleri kandırırlar. En çokta online ingilizce vb. kurslar, sertifikalar ile dolandırırlar.
Öyle oldu işte reis , uğraşacağız bakalım
Mesaj birleştirildi:

7 günlük süre dolmadan tüketici hakları hakem heyetine başvur kardeşim
Mesaj birleştirildi:

Kandırıldığını da dilekçene ekle
8. Gün gitsem ne olur ?

Üst Alt