İpucu İlk defa Nexus 5 e Rom Atıcam Yardım Edermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

The Shadow

The Shadow

Üye
boeffla kernel çok fena ısınıyor yav. bana bir kernel söyle de ısınma sorunu olmasın :D 4.3 için :D
Valla ben 4.3 u en son geçen ay kullanmıştım :D Bende niye isinmiyo yav bu boeffla kernel :D

Kontrol

Kontrol

Üye
Yuh abi 67 nasil gordun hangi telefonda gordun :D

S3 de gördüm :D Clash of clans oynarken elim yandı telefonu attım resmen bi baktım 67 zaten 2-3 saniye sonra kapandı soğuyana kadar açılmadı :D
Valla ben 4.3 u en son geçen ay kullanmıştım :D Bende niye isinmiyo yav bu boeffla kernel :D

Ben bi anlasam. Herkeste 10 numara, benim cihazda tık yok :D Sadece usb voltajını yükseltiyorum. Başka işime yaramıyor kernel :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
S3 de gördüm :D Clash of clans oynarken elim yandı telefonu attım resmen bi baktım 67 zaten 2-3 saniye sonra kapandı soğuyana kadar açılmadı :D

Ben bi anlasam. Herkeste 10 numara, benim cihazda tık yok :D Sadece usb voltajını yükseltiyorum. Başka işime yaramıyor kernel :D
Boeffla kernel olmadan yasayamam ben :ehe

Kontrol

Kontrol

Üye
Orada 1000 yazsa ne olur ben elimde Tutamıyorum üstelik isindikca sarj çok fena bitiyor :D

• Beğen
Kontrol

Kontrol

Üye
Edit:

Sende 3.1 kullanıyorsun demek :D v2 de kaldım çok fena seri 3.1 yüklemeye ihtiyacım bile yok :D

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Kontrol
The Shadow

The Shadow

Üye
aynen. Ben v2 de kaldım. Ultra güç modu eklenene kadar bunda kalırım :D
Bence ekleyemezler pek umut vermiyor :D Eklenirse güzel olur ama. Ben modlarla uğraşıyom şimdi 4-way reboot u kaldırcam ve s3 browseri değiştircem bug var ilk sayfayı kapatınca browser kapanıyor komple :D

Kontrol

Kontrol

Üye
Ben note 3 browser kullanıyorum. Genelde opera açık, arada note 3 kullanınca pek sıkıntı olmuyor :D

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
Ben note 3 browser kullanıyorum. Genelde opera açık, arada note 3 kullanınca pek sıkıntı olmuyor :D
Bence s3 browseri daha hızlı. Beğenmedim onu hem pek pratik işlem yapamıyom :D Sayfa gösterimi biraz kafa karıştırıcı. 2 saat sayfa arıyom sekmeler arasında :D Bi de şu s5 temalı note 3 dosya yöneticisinde hata var. Ayarlarını değiştiremiyosun. Uyg. tekrar açtığında sıfırlanıyor. Bi romda note 3 dosya yöneticisi vardı arıyom onu koycam :D

• Beğen
Kontrol

Kontrol

Üye
Biraz kasıyor dosya yöneticisi, Ben daha hic oradaki seçenekleri kullanmadım. Sadece hafiza kartı telefon hafızası başka isim olmuyor :D

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen

Üst Alt