iGO Başarsoft v9 (2022.07Harita) Tek Dosya

Sponsorlu Bağlantılar

karadag_66

karadag_66

Üye
Telefon hafizasinda hic sorun yok ama arac radyosuna sd card yükledim bugünde denedim ayarlar sifirlanmiyor telefonun sc carda yükleyince sifirlaniyor benim icin önemli olan arac rodyosunda sifirlanmamasiydi oda sifirlan madi sorun yok Tesekkürler
mkrts

• Beğen
Tepkiler: mkrts

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Telefon hafizasinda hic sorun yok ama arac radyosuna sd card yükledim bugünde denedim ayarlar sifirlanmiyor telefonun sc carda yükleyince sifirlaniyor benim icin önemli olan arac rodyosunda sifirlanmamasiydi oda sifirlan madi sorun yok Tesekkürler
mkrts

Tam emin değilim ama tahmin ediyorum

Android 5 ten sonra SD Kart erişimi ile ilgili yeni ayarlar getirdiler

Araba daki. Cihazın android versiyonu düşük sanırım

karadag_66

karadag_66

Üye
android 7.1.1 bu

• Beğen
karadag_66

karadag_66

Üye
evet sd kart a izin istemiyor ama haritada yollar cok kücük sys de buna bir cözüm bulamazmiyiz ?

• Beğen
ismailorhan06

ismailorhan06

Üye
40-50 adres eklendiğinde, bu adreslerin planlamasını yapabilecek bir uygulama arayışındayim. Yani beni adreslerin eklenme sırasına göre yönlendirmek yerine, o adreslere ugrayarak gitmek istiyorum. yardımlarınızdan dolayi simdiden teşekkürler...

• Beğen
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
40-50 adres eklendiğinde, bu adreslerin planlamasını yapabilecek bir uygulama arayışındayim. Yani beni adreslerin eklenme sırasına göre yönlendirmek yerine, o adreslere ugrayarak gitmek istiyorum. yardımlarınızdan dolayi simdiden teşekkürler...

durak ekliyorsunuz tek tek sonra rota ayarlaına girip optimize et gibi bir şey diyorsunuz bu dediğiniz öellik bir tek igo da var sanırım

ismailorhan06

ismailorhan06

Üye
Çok teşekkürler, indirip telefonuma kurdum sorunsuzca. 15 - 16 adresi öylesine girip optimize ettim, sonuc gayet başarılı. 80-90 adrestede ayni verimi alacagimdan şüphem yok. Çok teşekkürler, iyi forumlar.

• Beğen
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler, indirip telefonuma kurdum sorunsuzca. 15 - 16 adresi öylesine girip optimize ettim, sonuc gayet başarılı. 80-90 adrestede ayni verimi alacagimdan şüphem yok. Çok teşekkürler, iyi forumlar.
Rotayı kaydetmeyi unutmayın 😀

ismailorhan06

ismailorhan06

Üye
bir konuda daha yardıma ihtiyacım var. acaba programin kendi klavyesi degilde, telefonun klavyesini kullanabilirmiyiz, ayarları epey kurcaladım ama bulamadım.

• Beğen
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
bir konuda daha yardıma ihtiyacım var. acaba programin kendi klavyesi degilde, telefonun klavyesini kullanabilirmiyiz, ayarları epey kurcaladım ama bulamadım.

bende yok diye biliyorum olsaydı kurcalayarak bulurdunuz :)

KaraMirsat

Üye
:tşk:

musate

Üye
hocam bi çalışan wince emulatör nasip olmadı. sizdekileride çalıştıramadım. bilmiyorum ben mi beceriksizim. windows 10 64 bit sistem var. emulatör açılmıyor. başka bir türlü mü çalıştırılıyor ki.

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
hocam bi çalışan wince emulatör nasip olmadı. sizdekileride çalıştıramadım. bilmiyorum ben mi beceriksizim. windows 10 64 bit sistem var. emulatör açılmıyor. başka bir türlü mü çalıştırılıyor ki.

çalışmasına gayet güzel çalışıyor açılıyor yani... ama içinde uygulama test etmede sıkıntı oluyo hep.. siz hiç mi açamadınız

exe dosyasına değil de bat dosyalarına tıklayacaksınız CE6_240x400 gibi

savasdeniz

Üye

+Ayrıca+ linkler güncellendi.

Sıkça Sorulan Sorular
S1- Program ayarlarımı kaydetmiyor. Her açtığımda ayarlar sıfırlanıyor.
C1- Androidin SD Kart yazma erişimi ile alakalı bir sıkıntı olabilir. Programı dahili hafızaya kurun.
rar şifresi nedir acaba

20enes20

Üye
avgo 956
usb flash bellek takınca cihazım kilitleniyor
yazılım yüklemesi gerekiyormuş
yardımcı olurmusun

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
yeni harita çıkmış test edip güncellemeyi planlıyorum.... Güncelledim

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: renkli17, bicer79, sahin086 ve 1 kişi daha
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
yeni harita çıkmış test edip güncellemeyi planlıyorum.... Güncelledim
süpersin kardeşim bayram üstü harika bir paylaşım olmuş emeğine yüreğine sağlık
hemen indiriyorum bayramınız mübarek olsun çok çok teşekkürler.

Üst Alt