IDesigner v1.40 RC3 Türkçe S60v3.v5 Unsigned MaxiCep-By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Teşekkürler Güzel Program

icecrash

icecrash

Üye
Eline sağlık dostum güzel çalışma...

elemx

Üye
sertifika hatası denilıyo telde onu nasıl yapabiliriz

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
sertifika hatası denilıyo telde onu nasıl yapabiliriz

ya cihazını hac*klemen lazım yada uygulamayı imzalayıp cihazına kurman gerekiyor.
Sertifika hatalarıyla alkalı birsürü konu var sitede oralara bakıp bilgi sahibi olabilirsin kardeş.

knight rider

knight rider

Üye
İmzalayarak telefona attım, hafıza kartına da telefon hafızasına da kurdum ama yüklemelerde sadece ikon olarak gözüküyor. Tıklayınca uygulama açılmıyor. Yardımcı olur musunuz?

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
İmzalayarak telefona attım, hafıza kartına da telefon hafızasına da kurdum ama yüklemelerde sadece ikon olarak gözüküyor. Tıklayınca uygulama açılmıyor. Yardımcı olur musunuz?

Python uygulamasıdır bu. Gerekli python modülerini cihazına yüklemen lazım.

wildtiger223

wildtiger223

Üye
n79 da calısırsa eline saglık

ouzhntrz

ouzhntrz

Üye
sertifika hatası diyo:off:

huso48

Üye
eline saglık kardes

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
Teşekkurler :evet:

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

umitmit

Üye
Vardır heralde. Ama birşeyler yapıp yayınlamak zorundada değil tabiki hiçkimse.Benim paylaşımlarım genelde türkçeye çevirdiğim programlar. Amacım programlarımızı güzel türkçemizle kullanabilmek.Paylaşım gönül işidir, Türkçeye çevirdiğimiz öyle programlar varki insanın çok fazla zamanını alıyor artı çok sabır isteyen bir iş. Benim gibi deli biri nasıl sabredip o kadar uğraşıyor ben bile anlamıyorum bazen:) Yani paylaşım olayı çıkar değil, gönül işi Paylaşım insanlara faydalı olmak demektir.Peygamber efendimiz (s.a.v.) şöyle buyuruyor: ''insanların en hayırlısı insanlara en çok faydalı olandır. Bir filozofda şöyle der:''Gerçek Mutluluk insanların Mutluluğu için Savaşmaktadır''Herkese iyi forumlar:)
paylaşımların için teşekkür ederim emeğine sağlık kardeşim

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Paylaşım için çok teşekkürler, v5 te daha önce denemiştim rahat kullanamadım ama yaa..
bunun için bi python kurulumu önerirmisin (5800) ;)

ismail

ismail

Üye
sağoll :)

ktlcn35

Üye
kardes NokiaE61i de denedim ama acmadi, telefonda hackli. Yinede sagol.

Astrosman

Astrosman

Üye
Sağol

barisilim

Üye
teşekkür ederim.

scorpionassasin

scorpionassasin

Üye
Eyvallah elinize sağlık.

dejavu178

dejavu178

Üye
tamda böyle bir şey arıyordum. Teşekkür ederim.

Üst Alt