IDesigner v1.40 RC3 Türkçe S60v3.v5 Unsigned MaxiCep-By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
IDesigner v1.40 RC3 Türkçe S60v3.v5 Unsigned MaxiCep-By YusufEMRE

Bildiğimiz python tabanlı gelişmiş resim düzenleme programının son sürümü, Bu sürümde kısaca söylemek gerekirse programdaki bütün hatalar düzeltilmiş. Bilmeyenler için söylüyorum Bugüne kadar çıkmış, cepte resim düzenlenebilecek en güzel ve en kapsamlı programdır.

Programdaki gereksiz temaları fontları ve diğer işe yaramaz bütün dosyaları çıkarttım, Türkçe karakterli fontlar ekledim,programın boyutunu düşürdüm çok sade ve güzel birşey çıktı ortaya Güle Güle Kullanın Arkadaşlar.​

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: doping18, elbiss, kendal_47 ve 16 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
eLine sağLık :oke:

• Beğen
Tepkiler: elbiss ve muhammet_37

banucann

Üye
bu kadar güzel programlar yayınlanıyorda bunlarla cep telefonunda bir şeyler yapıp yayınlayan varmı bu sitede acaba

alp047

alp047

Üye
çok güzel bir paylaşım mehmet abi eline sağlık

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:oke:

alp047

alp047

Üye
ben seni çok iyi tanıyorum ben ahmet mehmet abi

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
bu kadar güzel programlar yayınlanıyorda bunlarla cep telefonunda bir şeyler yapıp yayınlayan varmı bu sitede acaba

Vardır heralde. Ama birşeyler yapıp yayınlamak zorundada değil tabiki hiçkimse.
Benim paylaşımlarım genelde türkçeye çevirdiğim programlar. Amacım programlarımızı güzel türkçemizle kullanabilmek.
Paylaşım gönül işidir, Türkçeye çevirdiğimiz öyle programlar varki insanın çok fazla zamanını alıyor artı çok sabır isteyen bir iş. Benim gibi deli biri nasıl sabredip o kadar uğraşıyor ben bile anlamıyorum bazen:) Yani paylaşım olayı çıkar değil, gönül işi
Paylaşım insanlara faydalı olmak demektir.
Peygamber efendimiz (s.a.v.) şöyle buyuruyor: ''insanların en hayırlısı insanlara en çok faydalı olandır.
Bir filozofda şöyle der:
''Gerçek Mutluluk insanların Mutluluğu için Savaşmaktadır''
Herkese iyi forumlar:)

• Beğen
Tepkiler: sindomam
alp047

alp047

Üye
sana katılıyorum

SymBiaN_KraLı

SymBiaN_KraLı

Üye
Mehmet kardeşim eline koluna sağlık ben bilirim çeviri işinin ne kadar sıkıntılı olduğunu :alkis:alkis:alkis

iskenlii

iskenlii

Üye
Tskler :)

jeki01

jeki01

Üye
selam.
güzel paylaşım.

banucann

Üye
arkadaşım NOKIA E-50 DE ACILMIYOR BU PROGRAM BİR ÇARESİ VARMI..? sadece simgre olarak duruyor PYTON UYGULAMALARI İLE BİR ALAKASI OLABİLİRMİ

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım NOKIA E-50 DE ACILMIYOR BU PROGRAM BİR ÇARESİ VARMI..? sadece simgre olarak duruyor PYTON UYGULAMALARI İLE BİR ALAKASI OLABİLİRMİ

Program python tabanlı zaten. Gerekli python programları yüklümü cihazınızda?
Eğer yüklü değilse sadece PythonForsModülPack uygulamasını yükle bu uygulama ile cihazında bütün python tabanlı programları kullanabilirsin. Hemde hafıza kartına yükleniyor, telefon hafızanıda meşgul etmemiş olur.

teomaniaa

teomaniaa

Üye
Kardeş iyi güzel ama bi resim ekleseydin bari :S

mabdussamed

mabdussamed

Üye
teşekkürler dostum eline sağlık

Üst Alt