I9070 advance için jelly bean 4.1.2 yazilim yükleme ve root

Sponsorlu Bağlantılar

difficultking

difficultking

Üye
merhabalar telefonum avrupadan geldi android güncellemesi yapmak için sizi takip ettim hersey tamam ama tek sorun tel ile pc baglantisi odin i de indirdim pc tel i görmüyor odin i aciyorum sari kutu yok.normal acinca tel ile pc baglantisi oluyor ama su an yapamadim odin de kurulu ama kutu sari yanmiyor lütfen acil yardim !!

muratena

muratena

Üye
telefonunuzda yıldız+kare+272yıldız+imei no+kare yaptıgınızda karşınıza cıkan ekranda TUR seçiyorsunuz,telefon orjinal oluyor ve kies,e telefonu bagladıgınızda otomatik güncelleme cıkıyor yaklaşık 30dk sürüyor jelly bean yükleniyor,forumlarda verilen romlardan gayet iyi performans olarakta,kasma vs yok.

slhtnr

slhtnr

Üye
telefonunuzda yıldız+kare+272yıldız+imei no+kare yaptıgınızda karşınıza cıkan ekranda TUR seçiyorsunuz,telefon orjinal oluyor ve kies,e telefonu bagladıgınızda otomatik güncelleme cıkıyor yaklaşık 30dk sürüyor jelly bean yükleniyor,forumlarda verilen romlardan gayet iyi performans olarakta,kasma vs yok.

merhaba hocam dediginizi yaptim ilk olarak AUT yazisi vardi degistirmek istedim ama seceneklerde TUR yoktu TSR falan vardi

difficultking

difficultking

Üye
kardesm kies de yüklüyor en son yüklenemedi diyor

difficultking

difficultking

Üye
Arkadaşlar tüm işlemleri sırayla yaptım odin i kurdum sarı kutu yerine alttaki ID:COM yazısının altındaki kutuda 0:[COM4] yazıyor pda da indirdiğim dosyayı bulmuyor acil yardım plz

sahin_811

sahin_811

Üye
Arkadaşlar tüm işlemleri sırayla yaptım odin i kurdum sarı kutu yerine alttaki ID:COM yazısının altındaki kutuda 0:[COM4] yazıyor pda da indirdiğim dosyayı bulmuyor acil yardım plz

Odin3 v3 ü kullanın

emretamgoz

Üye
Roottan geri dönüş (unroot) mümkün müdür beyler? Mümkünse nasıl yapılır, triangleaway falan okudum nette ama kafam karıştı iyice. Her kafadan bir ses çıkıyor forumlarda.

Üst Alt