I9070 advance için jelly bean 4.1.2 yazilim yükleme ve root

Sponsorlu Bağlantılar

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Eyvallah dostum sağolasın. Akşam evde bir uğraşayım.

Birde şunu sormak istiyorum. Kendimiz jellybean yuklediğimiz zaman daha sonra Türkiye için jellybean yayınlandığında kies üzerinden güncelleme yapabilirmiyiz yoksa onu da bu yöntemlerle mi yükleyeceğiz.

Teşekkürler.

evet yükleye bilirsin sorun olmaz ama odin ile yani bu yöntem ile yükleyebilirsin

• Beğen
Tepkiler: darkleader

darkleader

darkleader

Üye
Arkadaşlar Dün bu sürümü kurdum fakat telefona sarj dayanmıyor. Bir Uygulama telefonu surekli kullanıyor. Neyin kullandığı belli degil. Görev yöneticisinden her seyi kapatıyorum yine aynı. Telefonu acıp kapatıyorum hic bir uygulama calıstırmıyorum yine aynı. Sanki telde oyun oynuyoruz gıbı telefonun ekranı batarya kısmı surekli sıcak. Bu sıkıntı neden kaynaklanıyor olabilir.
Lütfen yardım edin.
Tesekkürler

darkleader

darkleader

Üye
Edit aynı mesaj ıkı defa gitmis

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Arkadaşlar Dün bu sürümü kurdum fakat telefona sarj dayanmıyor. Bir Uygulama telefonu surekli kullanıyor. Neyin kullandığı belli degil. Görev yöneticisinden her seyi kapatıyorum yine aynı. Telefonu acıp kapatıyorum hic bir uygulama calıstırmıyorum yine aynı. Sanki telde oyun oynuyoruz gıbı telefonun ekranı batarya kısmı surekli sıcak. Bu sıkıntı neden kaynaklanıyor olabilir.
Lütfen yardım edin.
Tesekkürler

artık buradan devam edelim arkadaşlar konuları topladım

http://www.maxicep.com/samsung/sams...a-konu-her-turlu-yardim-ve-destek-786782.html

selamcanim

Üye
wipe data/factory reset kısmına geldim home tuşuna bastım yes dedim ve confirm password kısmı çıktı ben buraya hangi şifremi gireceğim lütfen yardım edin acil

ÇILGINÖMER

Üye
bir soru soracağım. bu almanya romunu yükleyince artık almanya ya gelen her güncellemeyi kies veya fota yoluyla yükleye biliyor muyuz? cevaplarsanız sevinirim.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Evet

• Beğen
Tepkiler: ÇILGINÖMER

ÇILGINÖMER

Üye
birşey daha soracağım. ben telefon almayı düşünüyorum da s3 mini ile s advance arasında kaldım. s advance almak istiyorum ve aldıktan hemen sonrada 4.1.2 almanya romunu yüklemek istiyorum. galaxy s advance yi tavsiye eder misiniz?

not: şuan galaxy w kullanıyorum. telefonuma cm 10 gibi romları denedim. yani odin ile haşır neşirim ve kullanabiliyorum. s advance alırsam odin ile güncelleye bilirim.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
birşey daha soracağım. ben telefon almayı düşünüyorum da s3 mini ile s advance arasında kaldım. s advance almak istiyorum ve aldıktan hemen sonrada 4.1.2 almanya romunu yüklemek istiyorum. galaxy s advance yi tavsiye eder misiniz?

not: şuan galaxy w kullanıyorum. telefonuma cm 10 gibi romları denedim. yani odin ile haşır neşirim ve kullanabiliyorum. s advance alırsam odin ile güncelleye bilirim.

Kesinlikle tasviye ederim çünkü s3 mine den daha güçlü bir işlemcisi var s3 minide oyun performansı advance ye göre iyi değil ama benden tavsiye biraz daha sabret kardeş s4 mini çıkacak , bu telefonu almanı tavsiye ederim en azından 5.0 ı alacak telefon ve donanımı bu telefonlardan çok çok iyi olacak hiç acele etme biraz daha bekle derim ama illa alacağım almak zorundayım dersen i9070 i al fiyatları da oldukça düştü.

ÇILGINÖMER

Üye
Kesinlikle tasviye ederim çünkü s3 mine den daha güçlü bir işlemcisi var s3 minide oyun performansı advance ye göre iyi değil ama benden tavsiye biraz daha sabret kardeş s4 mini çıkacak , bu telefonu almanı tavsiye ederim en azından 5.0 ı alacak telefon ve donanımı bu telefonlardan çok çok iyi olacak hiç acele etme biraz daha bekle derim ama illa alacağım almak zorundayım dersen i9070 i al fiyatları da oldukça düştü.
tamam üstad çok teşekkür ederim.

muratena

muratena

Üye
samsung galaxy s advance I9070 jelly bean yüklü telefonumu root ettim tşkler sorunsuz yüklendi:XD

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82
muratena

muratena

Üye
türkçe dil secenegi varmı bilen varmı?

oguzergun45

Üye
arkadaslar bende cyanogen mod 9 yuklu bunu nasil cyanogen mod 10.1 e yukseltebilirim

muratena

muratena

Üye
Hafif kasılmalar oluyor buna çözüm bulan varmı?
gayet şık ve güzel oldu telefonum ama bazen çok olmasada kasılma oluyor

aaeerr

aaeerr

Üye
Dedigin her seyi harfiyen yaptim ama sebeke gitti acil yardim lazim

loneely42

loneely42

Üye
Fabrika ayarlarına dön

aaeerr

aaeerr

Üye