I9070 advance için jelly bean 4.1.2 yazilim yükleme ve root

Sponsorlu Bağlantılar

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
I9070 advance için jelly bean 4.1.2 yazilim yükleme ve root
'DİKKAT : arkadaşlar bu yazılım p modeli için değildir kesinlikle p modeli olanlar yüklemesin !'

Galaxy S GT-I9070 için 4.1.2 jelly bean güncellemesi rusya için yayınlanmış isteyenler deneyebilir.

İ9070 ADVANCE İÇİN JELLY BEAN 4.1.2 YAZILIM YÜKLEME VE ROOT

Kies yüklü olmasında fayda var ve cihazınızı görüyorsa sorun yok demek çünkü data kablosunun driver leri pc de yüklü olmalı yoksa odin1.85 tanımaz

İlk önce cihazdaki tüm oyun ve uygulamaları kaldıralım çünkü 2.3.6 da çalışan bazı oyun ve uygulamaları 4.1.2 desteklemiyor ya da tam tersi o yüzden benden tavsiye temiz bir yazılım atalım

Dahili hafızayı biçimlendirin(önemli resimleriniz vs varsa alın) sonra usb hata ayıklamayı
Ve sahte konumlara izin verin (aktif edin ) ve teli kapatın sim kart ve hafıza kartınızı çıkartın(hafıza kartınızı da biçimlendirmenizde fayda var)

MENÜ TUŞU+SES AÇMA+POWER TUŞU ile recovery modunu alalım

Çıkan menüden ses kısma ve açma tuşlarını kullanarak önce en alt sıralarda bulunan wipe data ve cache kalıntı dosyalarını home tuşu ile silelim

Sonra en üste (reboot system now )yazan yere basın cihaz reset atsın

Şimdi teli kapayın pilide çıkarıp takın ve dowlond modunu alacağız

SES KISMA+MENÜ TUŞU(ortada bulunan)+power ile , karşınıza çıkan ekranda ses açma tuşuna basarsanız dowlond modu gelecektir.

odin 1.85 indirin;

Teli pc ye bağlayın ve odin 1.85 i açın sol üst köşede odin sarı renkli yanıyorsa tanımış demektir

sorun yok zaten pc den sağ alt köşede teli bağladığınızda data kablonuzun driverlerinin kurulumuna bakın windows7 orada kuruldu kullanabilirsiniz demesini bekleyin

şimdi odin 1.85 ile pda kısmına basın hakan beyin verdiği rom(jelly bean 4.1.2) dosyasını seçin

şimdi starda basın dört buçuk dakikada işlem bitmiş olacak he bu arada elektrik kesintisi olmamasına dikkat edin laptop ile deneseniz daha iyi olur

ŞİMDİ ROOT NASIL YAPILIR ONU ANLATIYORUM (BU İSTEĞE BAĞLI)

önce eklentiden root dosyasını indirin ama rardan çıkartmayın öylece yani rarlı bir şekilde telin hafıza kartına atın

Şimdi ayarlardan geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı ve bilinmeyen kaynakları aktif edin

Cihazı kapatın ve ses artırma+ power + home tusu ile stock recoverye modunu alalım

Ses açma ve kapama tuşlarını kullanarak ; install update from external(hafıza kartından dosya yükleme) yazan yere power tuşu ile basın

Hafıza kartınızdan rarlı root dosyasını bulun ve yine power tuşu ile seçin

İşlem bitince yine ses açma ve kapama tuşlarını kullanarak en üste .../ gibi yer var geri oluyor power tuşu ile basın

recoveri menüye gelip oradan ; reboot system now(sistemi yeniden başlatma) olan kısma power tuşu ile basın cihazınız rootlu bir şekilde başlasın

Güle güle kullanın hayırlı olsun

not:cihazı kies sorunsuz problemsiz tanır sorun olmaz güncelleme yapabilirsiniz

Konu anlatımı gonuldostu82 adlı üyemize aittir. takıldığınız bir yer olursa onunla irtibata geçerseniz yardımcı olacaktır. Zamanını ayırıp konuyu düzenlediği için kendisine sonsuz teşekkürler..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: boborhan, loneely42 ve gonuldostu82

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Bize ne zaman çıkacak ya O.o

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Galaxy S GT-I9070 için 4.1.2 jelly bean güncellemesi rusya için yayınlanmış isteyenler deneyebilir. Ayrıntılı bilgi için konusunu okuyabilirsiniz

BURAYA DİKKAT EDELİM: arkadaşlar bu yazılım p modeli için değildir kesinlikle p modeli olanlar yüklemesin !

Eyvallah hocam haber için teşekkür ederim .Yükleme bu şekilde olacak yalnız piliniz en az %75 olsun

[/URL][/IMG]

DİKKAT : arkadaşlar bu yazılım p modeli için değildir kesinlikle p modeli olanlar yüklemesin !

• Beğen
Tepkiler: hakan_710
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Haber İçin :tşk:

• Beğen
Tepkiler: hakan_710
hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah hocam haber için teşekkür ederim .Ben denemek istiyorum gönüllü olarak peki bunda Türkçe dil desteği var mı acaba onu nasıl öğrene biliriz.
valla orasını tam bilmiyorum yanlış yönlendirme yapmayayım ama %90 vardır. genelde tüm diller mevcut oluyo romlarda. istersen bi dene yada tr ye gelmesi için 2-3 ay bekle. ne zaman geleceğini kimse bilemez gerçi, tr ye geç geliyor bilirsiniz

- - - Eklendi - - -

Bize ne zaman çıkacak ya O.o
beklemedeyiz. bugün çıkmasında ne zaman çıkarsa çıksın. Telefonu servise verdim sabah yarın alıcam :D:D

kcsoft

kcsoft

Üye
:( ben yapamayacam

kcsoft

kcsoft

Üye
pc internetim yok kies ile yapamayacağım

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
pc internetim yok kies ile yapamayacağım
zaten kies e gelmesi çok sürer. en azından tr için. bir arkdaşında falan yapabilirsin. yardım lazım olursa özelden ulaşırsan yaparız

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum ama büyük ihtimal vardır. romlarda genelde en çok kullanılan diller oluyo. yapan birine sormakta da fayda var. yanlış yönlendirmiş olmayayım

kcsoft

kcsoft

Üye
bilmiyorum ama büyük ihtimal vardır. romlarda genelde en çok kullanılan diller oluyo. yapan birine sormakta da fayda var. yanlış yönlendirmiş olmayayım

androidde yeniyim o yüzde değişik geliyor :) ben aldığım yerden yaptırırım

son_hacker

Üye
ben kurdum çok harika oldu görselikleri falan çok güzel.. Emeğe Saygı....

Türkçe dili var.

• Beğen
Tepkiler: cemyrdkn, gonuldostu82 ve hakan_710
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Türkiye'ye ne zaman gelir tahmini olarak birşey diyecek olan varmı?

son_hacker

Üye
Türkçe dil seçeneği var

Ali58_58

Ali58_58

Üye
ya hocam nasıl yapılacağını göstersen çok makbule geçer benim arkadaşın advancesi var onunkini yapmam lazım benim telefon galaxy w her şeyi yükleyip yapabiliyorum ama s advance için nasıl bilmiyorum :(

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
ya hocam nasıl yapılacağını göstersen çok makbule geçer benim arkadaşın advancesi var onunkini yapmam lazım benim telefon galaxy w her şeyi yükleyip yapabiliyorum ama s advance için nasıl bilmiyorum :(
hiçbir fark yok. ses kısma + home + power tuşu ile download mod a alıp odin den yükleme yapacaksınız. yüklemeden önce ses artırma + home + power tuş kombinasyonu ile recovery moda girip wipe yaparsanız eski roma ait kalıntılar gider, cihaz daha sağlıklı olur.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
ben kurdum çok harika oldu görselikleri falan çok güzel.. Emeğe Saygı....

Türkçe dili var.

deme ya valla bende yüklemek istiyorum ama hakan_710 un dediği gibi eski rom a ait tüm kalıntıları silip temiz bir yazılım atmak

istiyorum ama mos wanted de 2 ciyim şu oyunu bir bitirsem sileceğim de bir de örümcek adamda da o kollu bir canavar var onu bi dövebilsem içim rahat edecek :) hemen tüm kalıntıları silip yükleyeceğim

he bu arada rom da Rusya ya ait ana menü de abuk subuk uygulamalar var mı kardeş o konu hakkında bilgi verebilir misin ?

Ali58_58

Ali58_58

Üye
hiçbir fark yok. ses kısma + home + power tuşu ile download mod a alıp odin den yükleme yapacaksınız. yüklemeden önce ses artırma + home + power tuş kombinasyonu ile recovery moda girip wipe yaparsanız eski roma ait kalıntılar gider, cihaz daha sağlıklı olur.
teşekkürler baya makbule geçti :)

Üst Alt