HX-Patcher4.01 [Telefon Ince Ayar.] s60v5

Sponsorlu Bağlantılar

zülfikar

Üye
kaydıramıYORUM telefonu kaldırdım olmadı yeniden yükledim gene olmadı hem bu telefon modelini *#0000# yapınca aynı gösteriyor

mehmetfd

Üye
saol

ahmet0022

ahmet0022

Üye
KARDEŞLER SAKIN KURMAYIN BENİM TEL GİTTİ KAFASI ŞİMDİ ONU KURTARMAYA ÇALIŞIYORUmmmm

- - - Eklendi - - -

LA BİDE YENİ ALDIM YA

- - - Eklendi - - -

AYVAYI YEDİ TEL
konuyu kaldırın lütfen
AÇILMIYORrr

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
KARDEŞLER SAKIN KURMAYIN BENİM TEL GİTTİ KAFASI ŞİMDİ ONU KURTARMAYA ÇALIŞIYORUmmmm

- - - Eklendi - - -

LA BİDE YENİ ALDIM YA

- - - Eklendi - - -

AYVAYI YEDİ TEL
konuyu kaldırın lütfen
AÇILMIYORrr

Hard format atmayı dene.
Yine olmazsa flash at...

rıza aliyev

rıza aliyev

Üye
link kırık yenilerseniz sevinirim

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
kurcalayarak ögrenecez artık telefona ince ayar verme zamanı gelmiştir teşekkürler

44yunu44

44yunu44

Üye
Abi tel in içine ettik ya mp3 çubuğu hareket etmiyo şu normal ayarları bilen ler bi yazabilir mi

- - - Eklendi - - -

Beyler KuRuP AYARLAYAMAYANLAR KINETIK KISMINDA seçenekler var orda restart var benden söylemesi :D

hizan

hizan

Üye
arkadaşlar adam bunu paylaşalı 1 sene olmuş bu proğram anna için hiçmi aklınıza gelmedi sakın yüklemeyin.

burakicyar

Üye
:tşk:

Preloader

Preloader

Üye
:tşk: telefon ayvayı yedi Saol ;)

mtncelik

Üye
boş paylaşım

exxen

Üye
5800 normal ayarları yazın lütfen telefon kafayı yedi sensör ve kaydırma çalışmıyor

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
kardeş 3d taskmanager noluyor

mesut535

Üye
sertifıka hatası var ne yapman lazım

seymen0426

Üye
bi bkalım

deejayss

deejayss

Üye
kurcalamak gerek :)

karlos258

karlos258

Üye
bir ata sözü der ki anlamadığın programı indirme . Hadi indirdin kurma . Hadi kurdun . Kurcalama. Kurcaladiysan telefon bozulduysa hard format dahada uğraşma o kadar :)

ysn5836

ysn5836

Üye
kurdum hıc kullanmadan telde sorunlar cıkmaya basladı ve actım programı dahada arttı donmalar dokunmatıgın basmaması vs. Tavsıyem ındırmeyın arkadaslar

Metallica-

Metallica-

Üye
guzel saol :D

Üst Alt