HX-Patcher4.01 [Telefon Ince Ayar.] s60v5

Sponsorlu Bağlantılar

Mert045

Mert045

Üye
    Konu Sahibi
HX-Patcher4.01 [Telefon Ince Ayar.] s60v5
Telefonunuza fw atmadan ince ayarlarinizi yapabilirsiniz fazla kurcalamayın telefonu dengesini bozabilirsiniz :D Bir teşekkürü çok görmeyin :oke:

Uygulama unsigneddır.Telefonu Hackli Olmayanlar sertifika hatası alırsınız.Telefonu hacklemeniz gerekli

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: emrepl, atlantis52, evr3n ve 22 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: baha5534
HaqperesT

HaqperesT

Üye
teşekkür umarım vefakar xm in canininı çok yakmaz

• Beğen
Tepkiler: stwnash

sweethome055

Üye
tesekkurlerr ellerındert gormesın

xxdama

xxdama

Üye
türkçe olsa daha iyi olurdu. Ne yaptığımızı bilirdik :tşk:

Mert045

Mert045

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür umarım vefakar xm in canininı çok yakmaz

fazla bilmediğin şeyleri kurcalama birşey olmaz mükemmel bir program süper ayarlar yapılıyor :)

----------Eklendi @ 20:21:16 ---------- Yazıldı @ 20:19:04 ----------

türkçe olsa daha iyi olurdu. Ne yaptığımızı bilirdik :tşk:

Türkçelestirme olmuyor bu programa yapınca çalışmıyormuş bu arada rica ederim :oke:

----------Eklendi @ 20:22:06 ---------- Yazıldı @ 20:21:16 ----------

tesekkurlerr ellerındert gormesın

Rica ederim güle güle kullan :oke:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:tşk:

burakfbz

Üye
bununla hangi ayarları yapıyoruz? Kurdum ben ama hiç bişey anlamadım. Konuyu açan arkadaş. Bu programdaki ıngilizce kısımları türkçesini konuya ek olarak bi açıklama şeklinde yaparmısıniz? Hani bişey yapılıyosa tam olsun bari. Haksızmiyim? Bu programlar telefonunuza ince ayarlar yapıyo. E onu programı kurunca anladık zaten. Önemli olan hangi inceliği yapıyo? O satırları tek tek türkçesini yazarsan sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
Mert045

Mert045

Üye
    Konu Sahibi
bununla hangi ayarları yapıyoruz? Kurdum ben ama hiç bişey anlamadım. Konuyu açan arkadaş. Bu programdaki ıngilizce kısımları türkçesini konuya ek olarak bi açıklama şeklinde yaparmısıniz? Hani bişey yapılıyosa tam olsun bari. Haksızmiyim? Bu programlar telefonunuza ince ayarlar yapıyo. E onu programı kurunca anladık zaten. Önemli olan hangi inceliği yapıyo? O satırları tek tek türkçesini yazarsan sevinirim.

Kardeşim çok şey istiyorsun buldun kendin öğren gerisini ama yinede yardımcı olayım kinetic scrool rehberde falan aşağı doğru kaydırma, phone ıd telefona başka bir telefon kimliği verirsin , camcorder kamera ayarları , orientation sensörle ilgilidir gerisini bende bilmiyorum.

----------Eklendi @ 14:42:52 ---------- Yazıldı @ 14:41:55 ----------

Rica ederim :)

ahmet yusa

ahmet yusa

Üye
Teşekkürler ..

Astrosman

Astrosman

Üye
Teşekkürler

Mert045

Mert045

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :yuru

Mert045

Mert045

Üye
    Konu Sahibi
Güncell.!

burakfbz

Üye
Kardeşim çok şey istiyorsun buldun kendin öğren gerisini ama yinede yardımcı olayım kinetic scrool rehberde falan aşağı doğru kaydırma, phone ıd telefona başka bir telefon kimliği verirsin , camcorder kamera ayarları , orientation sensörle ilgilidir gerisini bende bilmiyorum.

----------Eklendi @ 14:42:52 ---------- Yazıldı @ 14:41:55 ----------

Rica ederim :)

teşekkür ederim :)

yare1815

yare1815

Üye
Tşkler

Üst Alt