Huawei'nin 4 çekirdekli tepe seviye akıllısı Ascend D Quad'ın fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Huawei'nin 4 çekirdekli tepe seviye akıllısı Ascend D Quad'ın fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu
Huawei'nin kendi üretimi olan 4 çekirdekli yongaseti ile gelecek olan tepe seviye akıllısı Ascend D Quad'ın çıkış tarihi ve fiyatlandırması belli oldu.

Inquirer sitesinin aktardığı doğrudan Huawei'den aktardığı bilgilendirmeye göre ilk olarak Ağustos ayı sonunda Çin pazarında satışa sunulacak olan model, Ekim ayı itibarı ile de Avrupa pazarına girişini gerçekleştirecek.

Fiyatının ne olacağı hakkında henüz resmi bir bilgi yok ancak öngörülen fiyatlandırma 3000 yuan yani yuvarlak 380 avro.

Teknik özellikleri şöyle:
Android 4 işletim sistemi

ARM Cortex-A9 tabanlı 4 çekirdekli K3V2 işlemcisi (1.5GHz)

16 işlem çekirdeğine sahip ve 32-bit gerçek renk desteği sunan GPU

1GB RAM

4.5-inç'lik (1280×720) IPS LCD ekran (330 ppi) (Parmak izi tutmayan, Gorilla Glass tipi ekran camı)

129 x 64 x 8.9 mm; 130 gr

8GB dahili hafıza+microSD (+32GB)

8MP arka kamera (Çift LED Flaş/ 1080p video kaydı/ Oto. Odaklanma)+1.3MP ön kamera (720p video kaydı)

3G (HSPDA+ 21 mbps), Wi-Fi ve Bluetooth 3.0 bağlantıları

Micro USB (MHL) yuvası, DLNA desteği

3.5mm kulaklık soketi; Dolby Mobile+ teknolojili 5.1 çevresel ses

Audience earSmart teknolojili çift mikrofon gürültü engelleyici

1800/2500 mAh (Ascend D quad XL) batarya (Akıllı Güç Tüketimi özelliği sayesinde aynı kapasitedeki türdeşlerine kıyasla %30 daha fazla kullanım süresi)

(Pc Labs)

• Beğen
Tepkiler: Placebo-

Superfan

Superfan

Üye
İşlemci ve grafik işlemcisi iyi görünüyor.330 piksel değeri çok iyi.Gorilla glass.Türkiye ye ne zaman geleceğini ve fiyatını merak ediyorum.Bu marka 'nın telefonları çok ucuz oluyor.1300 tl civarı olabilir.

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
Türkiye ye gelir mi gelsede fiyatı ne olur acaba.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Güzel cihazmış. Yalnız 330 ppi olması önemli değil 252 den sonrasını göz algılamıyor.

Placebo-

Placebo-

Üye
Bir türlü ısınamadım şu markaya. Ne kadar güzel telefon yaparsa yapsın çin malı yahu. :)

(Huawei ascend - Hyundai accent :D)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
su an htc one x fikrini askiya aldim

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
S3'e rakip olabilir belki.

Türe

Türe

Üye
Bir türlü ısınamadım şu markaya. Ne kadar güzel telefon yaparsa yapsın çin malı yahu. :)

(Huawei ascend - Hyundai accent :D)

iPhone da çin malı :hmmm parçaları çin'de üretiliyor , ekranını da samsung yapıyor :hmmm

• Beğen
MrExpert

MrExpert

Üye
En fazla 1200tl olur.. fiyatı...

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
çok güzel telefon. Benim pc den güçlü :)

Placebo-

Placebo-

Üye

iPhone da çin malı :hmmm parçaları çin'de üretiliyor , ekranını da samsung yapıyor :hmmm

Tamam fakat Iphone'un adı var. Kalite olarak. :) Huawei ise söyleyişte bile bir "yamuk" olduğu anlaşılıyor sanki. :hmmm

nalcam22

nalcam22

Üye
380 avro 850. tl flen türliyeye gelince 100 felan olur

Türe

Türe

Üye
  • Beğen
MasteLaa

MasteLaa

Üye

Tamam fakat Iphone'un adı var. Kalite olarak. :) Huawei ise söyleyişte bile bir "yamuk" olduğu anlaşılıyor sanki. :hmmm
Çin malı ve Çin üretimi karıştırılmamalı..Huawei Türkiye'de yok sadece :tebessüm: Yok derken çok kullanılmıyor ..

Türe

Türe

Üye

Çin malı ve Çin üretimi karıştırılmamalı..Huawei Türkiye'de yok sadece :tebessüm: Yok derken çok kullanılmıyor ..

Aslında Ascend P1 Fena değil yani baya beğendim performansı da bir hayli güzel şekerim ama bilemiyorum yine de :hmmm

MasteLaa

MasteLaa

Üye

Aslında Ascend P1 Fena değil yani baya beğendim performansı da bir hayli güzel şekerim ama bilemiyorum yine de :hmmm
Evet doğru söylüyorsun balım hatta Huawei nin 2gb ramli telefonu vardı :hmmm

Placebo-

Placebo-

Üye

O "bilemiyorum yine de" kısmı tanınmamış marka olduğundan geliyor. Haksız mıyım? :)

- - - Eklendi - - -

Çok kullanılmaması alırken insanların şüpheye düşmesine neden oluyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt