Huawei Honor 3C Play akıllı telefon resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Huawei Honor 3C Play akıllı telefon resmi olarak duyuruldu
Huawei Honor 3C akıllı telefon resmi olarak duyuruldu. 5 inç büyüklüğünde ekranı 720p çözünürlük sunuyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Gücünü 1.3GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Cortex A7 tabanlı işlemciden oluşan MediaTek MT6582 yonagesinten alıyor. Mali400-MP2 grafik birimi (GPU) ile karşımıza çıkan akıllı telefon 1GB sistem belleğine ve 2000mAh batarya kapasitesine sahip.

Arka tarafında 8MP çözünürlüğünde kamera bulunan telefon ön yüzünde 2MP çözünürlüğünde kamera yer alıyor. 16GB arttırılabilir dahili hafızaya sahip olan telefon çift-SIM desteği ile birlikte geliyor.

Huawei Honor 3C, Android 4.2 Jelly Bean yazılımı üstünde Emotion UI arayüzünü barındırıyor. Telefonun 130£ civarı fiyat etiketi ile kısa süre içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Ekli dosyalar

fk555897

fk555897

Üye
Çin telefonlarının hepsinin tipi aynı.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
kitkat alsaydı iyiydi. türkiye'ye gelse gmd'ye rakip olur.

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
İdare eder

sananesanan

Üye
honor 3c ile ilgili yanlış bilgilendirme var. ben 3aydır kullanıyorum. 8mp arka kamera 5mp ön kamera 2gb ram ve Android 4.4.2 kit kat yazılımı üstünde Emotion UII arayüzü kullanıyor.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Mtk den bir türlü vaz geçemediler . Mtk tamamen özgür olmalı ki insanlar rahat etsin . Xda gibi büyük forumlar çalışmaları genelde Snap intel ve exynos üzerine yapar . Huawei kendi şeysi olan işlemci hisi silikon gibi birsey di

Fenomenon

Fenomenon

Üye
honor 3c ile ilgili yanlış bilgilendirme var. ben 3aydır kullanıyorum. 8mp arka kamera 5mp ön kamera 2gb ram ve Android 4.4.2 kit kat yazılımı üstünde Emotion UII arayüzü kullanıyor.
Haberdeki honor 3c değil. 3c play yani lite versiyonu gibi :)
Bu arada ayıptır sorması telefonu kaça aldınız? Nerden aldınız? :)

sananesanan

Üye
biraz gec cevap oldu ama ben cinden aldım. 190 dolar civarı vede çok memnunum yaklasık olarak 5 aydır kullanıyorum hiç sorunla karşılaşmadım

Üst Alt