Huawei Ascend W3 CES 2014 Fuarında Tanıtılabilir!

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Huawei Ascend W3 CES 2014 Fuarında Tanıtılabilir!

Herkes oturmuş Nokia'dan gelecek haberleri beklerken, Huawei de boş durmuyor. Firmanın uzun zamandır dedikodusu yapılan ancak çıkışı sürekli ertelenen Ascend W3 modelinin bu hafta Las Vegas'ta başlayacak olan Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2014'te tanıtılabileceği söyleniyor.

Ascend W3

W2'nin halefi olan cihazın, 'ye benzer orta düzey özelliklerin yanı sıra HD ekran ve ince alüminyum kasa ile gelmesi bekleniyor.

Yukarıdaki ilk resim geçtiğimiz aylarda CNBeta tarafından paylaşılmış ve cihazın Sarı ve Mavi renklerde piyasaya sürüleceğinin ipuçlarını vermişti.

Resimlerde ayrıca Çin operatörü China Mobile'ın logosu da dikkat çekiyor. Bu da cihazın öncelikle bu operatör üzerinden piyasaya çıkacağını gösteriyor. Ancak daha sonra diğer Çinli operatörler China Telecom ve China Unicom'a da gelmesi bekleniyor. WP8 GDR3 sürümü ile gelecek cihazda LTE desteği de bulunacağı belirtiliyor.

CNBeta aynı zamanda firmanın 13 MP kamera, 32GB dahili hafıza ve 5 inçlik 1080p ekranlı android modeli Ascend D2'ye benzer üst düzey bir WP cihazı üzerinde çalıştığını belirtiyor. Ancak bu WP cihazının çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor.

Son düzenleme:

ÖEY

ÖEY

Üye
Elin Huawei'si senden önce çıkartacak bizim 5"liği Nokia!! Uyu sen daha uyu!! Haber için teşekkürler Özgür :D

• Beğen
Tepkiler: PureFood, OttomaN TigeR, sahte_suhte ve 2 diğerleri
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
ram ?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi

Konunun altında belirtilen üst düzey cihazın özellikleri ve çıkış zamanı şu an için belli değil.
Ancak muhtemelen 2GB Ram'i olacaktır diye tahmin ediyorum.

Asıl konuyu oluşturan Ascend W3'ü soruyorsanız, Huawei'nin geçen yıl başlarında çıkarmayı hedefleyip de ertelediği 1GB'lık Ram ve diğer özellikleriyle Lumia 920'nin çok benzeri olan bir model. Yani Huawei'nin geç kalmış 920'si diyebiliriz.

Son düzenleme:
beats

beats

Üye
huaweinin cihaz tasarımları genelde iyi örneği P6 ve mate gibi ama android modellerinde yazılımla oynadıklarından mıdır nedir cihazlar hep sorunlu uygulamadan atma olasılığı çok fazla son durumları nedir bilmiyorum fakat wp modellerinde böyle bir sorun hiç görmedim duymadım alınabilirliği daha fazla alüminyum kasalı model haberleri her zaman güzel teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Haber için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
Rainesto

Rainesto

Üye
:Tşk:

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Lumia 920'nin biraz daha hesaplısı olur :kıskıs: ama Nokia kapak renklerine gönderme yapar boş geçmez yani :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bu markaya bi ısınamadım değişik birşey isimde hayr yok :D :tşk: genede bilgi için

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Bu markaya bi ısınamadım değişik birşey isimde hayr yok :D :tşk: genede bilgi için
Aynen ya benim de öyle bir takıntım var düşünsenize telefonu aldınız kullanıyorsunuz adını bile zor söylüyorsunuz :haha:

PureFood

PureFood

Üye
teşekkürler haber için, w1 ve 2 Türkiye pazarına giriş yapmış mıydı?

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Aynen ya benim de öyle bir takıntım var düşünsenize telefonu aldınız kullanıyorsunuz adını bile zor söylüyorsunuz :haha:
Aynen abi şahsen ben söyleyemiyorum yazıldığı gibi okuyorum :ehe

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ben huvai diye okuyorum (hawaii gibi) :kıskıs:

Akhtoher

Akhtoher

Üye
PureFood

PureFood

Üye
huaveyyy en güzeli :D