Huawei Ascend W1'in ekran çerçevesi göründü!(GUNCELLENDİ)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Wpleri sevmemek için bir neden daha hepsi iphone çakmaları gibi birbirine benziyo :D

Hepsi lumia tasarımını kopyalıyor.
Sanki android pazarı çok farklı gibi konuşuyorsun. Bakınız samsung ve apple davasına. Samsung telif hakları davasını kaybetti. Teliflerden biride tasarım.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Sanki android pazarı çok farklı gibi konuşuyorsun. Bakınız samsung ve apple davasına. Samsung telif hakları davasını kaybetti. Teliflerden biride tasarım.

:oke:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

:oke:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Yeni bir görsel daha eklendi...

IVI-Elia

Üye
Kızmayın adamlara onlar da Lumia tasarımına aşık olmuştur...:ehe

Evet dediğiniz.Doğru Samsung dayanamaz Ativ Lumia çıkarır :D

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Kızmayın adamlara onlar da Lumia tasarımına aşık olmuştur...:ehe

Evet dediğiniz.Doğru Samsung dayanamaz Ativ Lumia çıkarır :D

Ben bu damacana plastiği kullanan telefon üreticisinden her şeyi beklerim. Adamlarda tasarım denen olay sıfır.
Işleri güçleri patent ihlali yapmak.
Hatta arkalarındaki güç (google ) bile patent ihlali ile android işletim sistemini çıkardı. (java kod ihlali : enteresan olan bu davada birde zeytinyağı gibi üste çıktı. ! )

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Ben bu damacana plastiği kullanan telefon üreticisinden her şeyi beklerim. Adamlarda tasarım denen olay sıfır.
Işleri güçleri patent ihlali yapmak.
Hatta arkalarındaki güç (google ) bile patent ihlali ile android işletim sistemini çıkardı. (java kod ihlali : enteresan olan bu davada birde zeytinyağı gibi üste çıktı. ! )

:kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt