Huawei ascend p7 l10 lollipop 5.1.1 rom geldi! kurulumu

Sponsorlu Bağlantılar

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
yake81 kardeşim dha çok şey var eklenmiş mesela wifi+ özelliği benim için harika oldu hiç Wifi acmama gerek kalmıyor ben ise gittiğimde wifi açıyor eve gittigimde wifiyi kapatıp mobil veriyi aciyo otomatik :D
Kardes bisey sorcam. Lollipopta whatsapta bazen rehber isimlerini gormuyo. Sende de oluyo mu? Bir de hareket kontrolu sende calisiyo mu?

evet hareket kontrolü şimdilik çalışmıyor ve sendeki whatsapp sorunu bende de var bu whatsapp in lollipop 5.1.1 ile ilgili sorunu bunu whatsappa bildirmek lazım ama kişileri yenile diyince görünüyor rehber bazen öyle oluyor

erdi_s

erdi_s

Üye
Benim arka kameram sanirim bozuldu. Ön ve arka kameramin ayarlari full. İkisiyle de ayni nesneyi cektim simdi. Fark cok buyuk. Ön kameram daha iyi cekiyo

Ön Kamera

Arka kamera

Sadece lollipopta da degil. Son birkac aydir boyle. Kitkatta da vardi ayni durum. Daha onceleri super ceken arka kameram simdi boyle

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
bendede oyleydi ben iki ay önce arka kapağı değiştirdim benimki daha beterdi yani sorun kamerayi koruyan camda pil kapağı yani bana 40 tl ye patladı ve buyuzdn artık kılıfla kullanıyorum
(hayatımda hiç kılıf kullanmayan biriyim ilkkez kullanıyorum)

erdi_s

erdi_s

Üye
Arka kapağı her telefoncu degistirebilir mi acaba? Aslinda garantisinin bozulmazini istemiyorum. Cunku benim ekranda mavi leke var. Ekranin degismesi lazim. Koyu renklerde belli oluyo sadece. Once garantiye mi gondersem acaba

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
telefoncuya gerek yok zaten arka kapak yapıskanla yapıstırılmıs ınce bı bıcakla ayırabılırsın gelecek olan kapakta yapıskanlkı kolaylıkla yapıstırabılırsın

erdi_s

erdi_s

Üye
Dun siparis verdim batarya kapagini 40 TL
Bir de arka tarafa takilan ince kiliflar oluyo ya. Onlardan da siparis verdim
İnsallah kapagi degistirebilirim

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
bende aynı şekilde sipariş vermiştim merak etme takmak kolay ama dikkatli çıkar bıçağın ucunu az bişi koy arasına yukarı doğru kaldir geriye kalanini sökerek çıkar

erdi_s

erdi_s

Üye
Kapak gelmeden sokmem zaten :-) once bakcam gelen kapağa, nereyi tam olarak sokmem gerektigini anlayip sonra sokcem. Yardimlarin icin sagolasin kardes :-)

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kardeşim

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: ilhamikd
ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

haylaz4747

Üye
eski sürüme nasıl dönebiliriz acaba
KLAVYENİN YEDEĞİ NASIL ALINIYOR

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
farketmez google playden yeni bir klavye indirebilirsin google klavye yaz veya SwiftKey yaz çıkar indir

erdi_s_54

Üye
B830 stabil rom yayinlanmis yukleyen var mi

brkygns

brkygns

Üye
Bunun orjinali geldi consumer.huawei.com/es/ sitesinden indirdim kuruyorum şuan bakalım neler olacak.
Edit yapacağım.

yake81

yake81

Üye
İspanya sitesinde suite programı var sadece.
Başka download programı bulamadım
Stabil dosya için link gönderebilen olursa çok memnun olurum
Edit. Rusya romu indirdim. Türkçe seçeneği vardır diye düşünüyorum. Yükleme tamamlandıktan sonra düşüncelerimi paylaşırım

Son düzenleme:
Emrevitus

Emrevitus

Üye
:tşk::halay3::halay3:

berat_pitt

berat_pitt

Üye
KİTKATA NASIL DÖNEBİLİRİM YARDIM

mferdi

mferdi

Üye
İtalya romu kurun shabil hiç bir sorun yok klavye falan var

mferdi

mferdi

Üye
Bazı arkadaşlar hareket kontrolü çalışıyor diyor 5.1.1 lolipopa yükselten arkadaşlar format sonrası kayboluyor tavsiye etmem tiktaka dönmek sorun bilmeyen için onunda çözümü var
Napsam yeni konumu açsam acaba lolipop to tiktaka dönmek gibi

Üst Alt