Huawei Ascend P7 L10 Emui 3.0 (Official beta)

Sponsorlu Bağlantılar

oqzhan77

Üye
Emui 3.0 root yapan oldumu acaba?

ramazan5454

Üye
teşekkürler dostum şahane oldu

ersn1939

Üye
arkadaşlar meraba ben p7 kullanıyorum gayette memnunum vodafone faturalı hat uzerınden aldım telefon gayet guzel bana emu.2,3 guncelleme geldı bıraz arastırdım fakat guncellemeyı yapanlar hıc memnun degıller ben 3,0 a gecmek ıstıyorum nasıl gececıgımı bılmıyorum yardımcı olurmusunuz ?
arkadaslar bendede p7 var fakar bana 2,3 guncelleme gelmıs vodafone hat uzerınden aldım gucelleme yorumları okudum hıc guzel seyler yazmıyorlar ben 3.0 ı ıstıyorum nasıl yukluycem yardımcı olurmusunuz ?

faruk-sahin

Üye
ben p6 b708 emui 3.0 güncellemesini kurdum eski sürüme dönmek istiyorum telefonu da rootlayamadım ne yapmam lazım bilen varmı ?

erdi_s

erdi_s

Üye
Arkadaslar son iki gundur bir tecrube edindim paylasmak istedim.
Hattim vodafone. İnternet surekli acik kullaniyorum telefonu. Son iki gundur turkcell kullandim ve interneti surekli acik tuttum.
Turkcellde sarj tuketimi vodafona gore %50 daha az diyebilirim. Ozellikle internet acikken, turkcellde telefon uykudayken hic azalmiyo sarj. Keske vodafondan taahhutlu almasaydim teli. Turkcell hakikaten cok iyi sarj tuketiminde. Hem interneti daha hizli hem de sarji cok iyi gidiyo. Bilginize :-)

yasinonline

Üye
Selamlar bende kısa bi suredir p7 kullanıyorum emui 2.3 henüz 3.0 denemedim sarz az gidiyor hattın turkcell 3.0 geçince sarz suresi articak mi ? Kimi arkadas 2.3 de daha iyi kimi arkadas 3.0 da daha iyi demiş

alexah

Üye
Huwei asgent g610 icin KitKat veya başka birşey varmı benim telefon 4.4.2 kullanıyor emition surumu

zpamuk

Üye
ben p7 yi vodafone dan yeni aldım, telefon ile gelen vadofone uygulamalarını kaldıramadım, nasıl kaldıra bilirim,
ve ayrıca b133 room nasıl yükleyebilirim. bilgisi olan var ise ayrıntılı olarak anlatabilirmi.
emeği geçen herkese teşekkürler.

hte1994

Üye
Arkadaslar Bugun Ascend p7 aldim ve b133 rom u yuklerken FAİL veriyor Acil Yardimlarinizi bekliyorum :(

zeki.byk

Üye
Merhaba arkadaşlar bende P7 alalı 6 ay civari oluyor.herneyse konumuza dönecek olursak benim telefonumun derleme numarası B122 ile bitiyor.Bende güncelleme yapmak istiyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.lütfen geri dönün.
Arkadaşlar bende güncelleme yapmak istiyorum. Ama benim telefonum P7 L10 B122 :( emui 3.0 güncellemesi nasıl yapabilirim ? lütfen yardım edin

Misafir

Huawei.tr sitesinde emui 3.0 yayınlanmış ama indirirken eksik iniyor. Tam indirebilen oldu mu acaba

b3k1rr03

b3k1rr03

Üye
Huawei.tr sitesinde emui 3.0 yayınlanmış ama indirirken eksik iniyor. Tam indirebilen oldu mu acaba
buradan indirebilirsin arkadaşım.

private1905

Üye
arkadaşlar ben yanlışlıkla bı rom yukledım ve sonuç olarak tel acılış aşamasında tekrar kapanıyor ve huawei amblaemi cıkıyor tekrar kapanıp tekrar acılıyor aynı işlem devam ediyor. telefonu kurtarmak için recovery modda yukleyebilecegim bi rom varmıdır yada cıhazı kurtarmak ıcın ne gıbı bı yol ızlemem lazım şimdiden teşekkürler

arifali

Üye
Bunu okudum yapamadım kardeşim

Üst Alt