''Huawei Ascend P6'' Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
''Huawei Ascend P6'' Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı
Akıllı telefon pazarında mücadelesini sürdüren en büyük üreticiler arasında yer alan Çin kökenli Huawei, yeni modellerini sunmaya devam ediyor. Firma geçtiğimiz dönemde dünyanın en ince telefonu olarak lanse ettiği, 6.18mm inceliğe sahip modeli Ascend P6‘yı resmi olarak duyurmuştu.

Huawei Ascend P6, Google tarafından geliştirilen Android 4.2.2 Jelly Bean mobil işletim sistemi ile geliyor. 4.7″ büyüklüğünde ki ekranı 1280×720 piksel çözünürlük sunmakta. 2GB sistem belleği ile gelirken, yonga seti olarak 1.5Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemci içeren yonga seti tercih edilmiş.

6.18mm incelik ve 120gr ağırlık ile oldukça şık bir tasarıma sahip olan Huawei Ascend P6 8MP arka kamera ve 5MP ön kamera sunuyor.

Huawei Ascend P6 2 Eylül tarihinde Vodafone tarafından satışa sunulacak ve fiyatı 999:tl: olacak.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
hiç kullanmadım ama ilgi çekici bakalım ileride

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Telefona göre fiyatı iyi konumlandırılmş bence. K3V2 çipsetini kullanıyor. 4 çekirdekli 1.5 GHz Cortex A9 tabanlı işlemci ve gpu olarak 480 MHz hızında çalışan OpenGL 3.0 destekli Vivante GC4000 kullanılmış.

MaxipmaN

Üye
tasarımı güzel

Buğra

Buğra

Admin
Telefona göre fiyatı iyi konumlandırılmş bence. K3V2 çipsetini kullanıyor. 4 çekirdekli 1.5 GHz Cortex A9 tabalı işlemci ve gpu olarak 480 MHz hızında çalışan OpenGL 3.0 destekli Vivante GC4000 kullanılmış.
Gpu modeli farklı performansını merak ettim doğrusu bu fiyata alınır mi :hmmm
S3!den üstün yani ram gibi görünüyor

fk555897

fk555897

Üye
Bu telefonun en çok tema değiştirme özelliğini seviyorum. Çok güzel bir telefon.

Kerim.

Kerim.

Üye
999lira mi :hmmm

- - - Eklendi - - -

iyiymis.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

Gpu modeli farklı performansını merak ettim doğrusu bu fiyata alınır mi :hmmm
S3!den üstün yani ram gibi görünüyor

Ben kullanmadım ama videoya göre konuşursak fiyatına göre kötü diyemeyiz ama sadece oyun için tercih edilmemeli diye düşünüyorum. Ayrıca cihaz o kadar ince durmuyor gibi.

[video=youtube;gyQUBeHWtH4]http://www.youtube.com/watch?v=gyQUBeHWtH4&feature=player_detailpage#t=28 2[/video]

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
guzel gozukuyor oyun performansı da ıyıyse alınabılir ekran ıyıkı 720p olmus 1080p olsaydı performans duserdi dahılı hafızası ne kadar?

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
guzel gozukuyor oyun performansı da ıyıyse alınabılir ekran ıyıkı 720p olmus 1080p olsaydı performans duserdi dahılı hafızası ne kadar?

8 gb ama kullanılabilir alan 4.7 gb olarak geliyor.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tasarım olarak iphone mı benziyor sanki ...

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
m_kan

m_kan

Üye
nfc var mıdır acaba

caglar b

caglar b

Üye
samsung olsa 1600 den sürerdi

Üst Alt