huawei ascend g7 video indirme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

valentine603

Üye
    Konu Sahibi
huawei ascend g7 video indirme sorunu
Merhaba. Söyle bi sorunla karşı karşıyayım. Huawei g7 kullanıyorum fakat indirdiğim videolar , videolar klasörüne düşmüyor. Yani operayla indirdiysem tarayıcıdan açmak zorunda kalıyorum. İndirilen klasörde de açılmıyor. Kendi tarayıcısından ise html uzantılı indiriyor bunun nedeni ne olabilir
Yardim

cagrii_72

cagrii_72

Üye
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun belki tarayıcıdan kaynaklı olabilir. Chrome , mozilla firefox , dolphin vb. browserları dene belki sorun duzelir.O da olmazsa belki video oynatıcı yı değiştirmen gerekebilir vlc , mx player vb. tarayıcıları denemelisin.

valentine603

Üye
    Konu Sahibi
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun belki tarayıcıdan kaynaklı olabilir. Chrome , mozilla firefox , dolphin vb. browserları dene belki sorun duzelir.O da olmazsa belki video oynatıcı yı değiştirmen gerekebilir vlc , mx player vb. tarayıcıları denemelisin.
denedim. onunla alaklı bi problem değil. download klasörüne baktıgımda dosyanın türü bilinmiyor. kendi tarayıcısından indirdiğimde html uzantılı indiriyor. tek verim aldıgım opera. mx player vlc player falan denedim hepsini. dosyayı onlar da görmüyor. indirdiğim download klasöründen ise dosyayı açamıyorum. chrome dan zaten indiremiyorum. sadece açabiliyorum

cagrii_72

cagrii_72

Üye
denedim. onunla alaklı bi problem değil. download klasörüne baktıgımda dosyanın türü bilinmiyor. kendi tarayıcısından indirdiğimde html uzantılı indiriyor. tek verim aldıgım opera. mx player vlc player falan denedim hepsini. dosyayı onlar da görmüyor. indirdiğim download klasöründen ise dosyayı açamıyorum. chrome dan zaten indiremiyorum. sadece açabiliyorum
Sorun telefonda olabilir.Format atmayı dene.

pantelli

Üye
Es file manager ile indirdiğin dosya türünü değişip mp4 yapmayı denesene bi

Üst Alt