HTC Yasal ICS ( Android 4.0.3 ) Güncellemeleri - Nasıl Kurulur - Detaylar - Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

birkent80

Üye
ekran görüntülerine baktımda abarttığın kadar büyük bir değişiklik görmedim..

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi

seyityar

Üye
4.0.3 güncellemeyi nasıl yükleyen bilirim bu forumda bulamadım tskler

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Ben bi abartı göremedim ama :hmmm

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
enes005

enes005

Üye
Desire hd ye gelmiyeecekmiş ama

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Arkadaşlar sistem özelliklerini tam olarak gösteren bir program biliyor musunuz(elixir dışında)?

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Arkadaşlar sistem özelliklerini tam olarak gösteren bir program biliyor musunuz(elixir dışında)?
Quandrant Bencmark varya onda da özelliklerini gösteriyor diye hatırlıyorum ama yine de bir bak derim.

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye

Quandrant Bencmark varya onda da özelliklerini gösteriyor diye hatırlıyorum ama yine de bir bak derim.

Bu program zaten mevcut.sadece benim cihazın özelliklerini mi gösteriyor yoksa tüm one s lerin özelliğini mi ? Daha doğrusu s3 mü s4 mü onu anlamak istiyorum..inşallah anlatabilmisimdir durumu :)

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Bu program zaten mevcut.sadece benim cihazın özelliklerini mi gösteriyor yoksa tüm one s lerin özelliğini mi ? Daha doğrusu s3 mü s4 mü onu anlamak istiyorum..inşallah anlatabilmisimdir durumu :)

gençler pm'leşin...

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Hocam siz kutusunda ne yazdığına bakın bence. İşlemci yerinde ne yazıyor kutuda ?

- - - Eklendi - - -

gençler pm'leşin...
Lütfen gençler diye hitap etme kimseye sen çok mu büyüksün ayıp oluyor...

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye

Hocam siz kutusunda ne yazdığına bakın bence. İşlemci yerinde ne yazıyor kutuda ?

- - - Eklendi - - -

Beyaz bir kutu bi şey yazmıyor ki :(

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye

Üzerinde bant oluyor ya bu yüzden demiştim. Bu uygulamayı yükleyin bakın bi hocam.

Hala anlayamadım olmadı ama teşekkürler ilginiz için...Pm den başka bir konu hakkında bi şey sorcaktim.Arkadaşı daha fazla rahatsız etmeyelim @veyseloglu ..

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi

sen hariç kimse bilmiyorki yaşımı :ehe başka bir hitap bulda onu söyleyeyim madem.

- - - Eklendi - - -

Hala anlayamadım olmadı ama teşekkürler ilginiz için...Pm den başka bir konu hakkında bi şey sorcaktim.Arkadaşı daha fazla rahatsız etmeyelim @veyseloglu ..

yok canım sorun rahatsızlık değil fkat sonra cevaplar karışıyo filen hoş olmuyor. ginez 1700 kişi okumuş cevap neredeyse yok ama :ehe

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
sen hariç kimse bilmiyorki yaşımı :ehe başka bir hitap bulda onu söyleyeyim madem.

- - - Eklendi - - -

yok canım sorun rahatsızlık değil fkat sonra cevaplar karışıyo filen hoş olmuyor. ginez 1700 kişi okumuş cevap neredeyse yok ama :ehe

Dogrudur kardeşim haklısın :)

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye

- - - Eklendi - - -

Arkadaş, abi, kardeş diyebilirsin mesela :)

• Beğen
Tepkiler: hmgurbuz2
abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye

Üst Alt