Htc one v uygulama sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mpover

Üye
    Konu Sahibi
Htc one v uygulama sorunu
merhaba ben 4 ay önce bir telefon aldim ve telefonumdan oldukça memnunum ama bir sorun varki
içinde teeter olarak bir oyun var ama sikildim yeni uygulamalar yüklemek istiyorum ne denediysem olmadi htc sync yok sonra android market vs ama inanin android işletim sisteminde güzel oyunlar
programlar var ama nasil yükleyeceğim bana yardimci olursaniz sevinirim.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Bilgisayardan yüklemek isterseniz önce cihazınıza Google Play Store'dan ES File Explorer programını indirin. Sonra cihazınızı bilgisayara bağlayıp Disk Yönetici seçeneğini seçip Apk uzantılı uygulamaları atın. Daha sonra ES File Explorer'dan uygulamayı attığınız dizine giderek üstüne dokunup yükleyin.
Bunun dışına uygulamaları direk Play Store'danda indirebilirsiniz.

epts

epts

Üye
Hocam synice ne gerek var. Android markette bir çok oyun var.veya taraycıdan file maneger veya oyun indir.maxicepte bir çok oyun uygulama mevcut.indirdikten sonra kolayca yuklersin.

abandonware

abandonware

Üye
android markete ilk girişte mail hesabı isteyecek.. bilgilerini doldur ve bir mail hesabı alarak play store'a eriş (zaten uygulamalara göz atabiliyorsan bu adımı boşver).. sonra HTC Recommendeds diye bir şey var ona tıkla oarada güzel uygulamalar ve oyunlar bulacaksın.. ayrıca internette android ugulamaları diye aratırsan belki güzel şeylere erişebilirsin :ok2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...