HTC One M8 Selfie Mod

Sponsorlu Bağlantılar

abandonware

abandonware

Üye
Inş internette bulurum biraz bakiniyim

İnternette baktım da rom falan yaparsak garanti dışına çıkar falan yazmışlar doğru mu bu ?
doğru. cihaz garanti dışına çıkar.onun için, o yapılacak en son şey yazmıştım.

puntobanco

Üye
    Konu Sahibi
Ee ben napicam şimdi
internette birinin başına gelmiş ve şöyle yazmış:

This exact same thing happened to me this morning. I was taking a couple of photos in the garden and when I tried to open the camera app I just got the black screen and it went to the homescreen immediately. I tried tried switching to the camera mode but it just did the same thing. So back camera and front camera are both dead. I tried a power down and restart a couple of times to no avail. Tried clearing camera data. No luck. I'm on AT&T. Checked for a software update and it says I'm up to date. I haven't tried a factory reset yet. The thought of setting everything up again is daunting but it may come to that. Has anybody else experienced this?

Edit: I just finished a chat session with HTC tech support and they helped resolve the problem. They had me do a re-power to safe mode (which I had never done before) after clearing the data from the camera app. Hold the power off button down until the Power Off screen displays. Then long press Power Off until the restart to safe mode screen comes on. After restarting the camera app should work again. I then did another normal power off and restarted again and the camera still works. Unfortunately, all my widgets disappeared and I'll have to reload those but better than a factory reset. Hope this helps someone.

Kısaca güvenli modda açmış (youtube da araştır) vede ayarlardan kamera uygulamasının verilerini temizlemiş. Yeniden başlattığında kamera uyuglaması çalışıyormuş.. Dene istersen.. İşe yararsa da bana haber ver..

Ayarlarda kamera uygulamasını göremedim ben

abandonware

abandonware

Üye
Allah razı olsun ya çok saol

Dostum bi haber var mı?
Benim telefonun imei sıkıntısı çıktı, onlarla uğraştım ben senin soruna pek bakamadim.. fakat şunu söyleyeyim, android 4.4.3 guncellemsini indirdim ben ve böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım :hmmm

puntobanco

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefonun imei sıkıntısı çıktı, onlarla uğraştım ben senin soruna pek bakamadim.. fakat şunu söyleyeyim, android 4.4.3 guncellemsini indirdim ben ve böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım :hmmm

Bu sıkıntı bir tek bende mi var ya :/

abandonware

abandonware

Üye
Sıkıntısı olan herkes kamera verilerini silerek cozdugunden bahsediyor.. Senin sıkıntı donanimsal değildir inşallah

puntobanco

Üye
    Konu Sahibi
Sıkıntısı olan herkes kamera verilerini silerek cozdugunden bahsediyor.. Senin sıkıntı donanimsal değildir inşallah

Dostum bilmiyorum işte söylediğin herşeyi yaptım yine olmadı :/

Sucrofe

Sucrofe

Üye
İnternette baktım da rom falan yaparsak garanti dışına çıkar falan yazmışlar doğru mu bu ?
Yanlış. Root atıp Custom ROM yani orjinal olmayan ROM atarsanız garantiden çıkar tabi ama Stock ROM yani orjinal ROM'u Download moddan flashlarsanız garanti gitmez.

puntobanco

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu room işini hiç anlamıyorum şimdi yanlış bişey yapmaktan da korkuyorum iyice bozulur diye.

abandonware

abandonware

Üye
Yanlış. Root atıp Custom ROM yani orjinal olmayan ROM atarsanız garantiden çıkar tabi ama Stock ROM yani orjinal ROM'u Download moddan flashlarsanız garanti gitmez.
Bazı üreticiler stock orijinal rom atilsa bile garantiyi iptal ediyorlar. HTC'nin garantiyi iptal etmeyeceğini iddia etmek yanlış olur. Ayrıca HTC cihazlara ROM atmak, Samsung cihazlara ROM atmaya benzemez. Hem daha zordur hemde bazı cihazlarda geri dönüşü yoktur.

puntobanco

Üye
    Konu Sahibi
Var mı bi gelişme

abandonware

abandonware

Üye
maalesef.. bu süreç içerisindede benim cihazımdada stuck pixel sorunu çıktı.. hocam maalesef biraz daha araştırmama rağmen ciddi anlamda bir çözüm bulamadım. garantiye tekrar göndermekten başka bir çareniz yok anlaşılan; garanti size kullanıcı hatası dese bile..

puntobanco

Üye
    Konu Sahibi
Mecbur öyle yapicaz artık. Pazartesi kvk ya gonderiyim bari. Saol dostum seni de çok yorduk hakkını helâl et.

• Beğen
Tepkiler: abandonware
abandonware

abandonware

Üye
Mecbur öyle yapicaz artık. Pazartesi kvk ya gonderiyim bari. Saol dostum seni de çok yorduk hakkını helâl et.
helal olsun canım, ne demek.. ne yorulması :) asıl ben yardımcı olamadım sen hakkını helal et :)

puntobanco

Üye
    Konu Sahibi
Estağfurullah ne demek kardeşim saolasin :)

• Beğen
Tepkiler: abandonware
tavbiy

tavbiy

Üye
Bende çıktığı ilk aydan beri m7 kullanıyorum ve yanına da m8 aldım 4.4.3 yazılımı yükledik ve şu an için hiç bir sorun çıkmadı. Bilginize.

Üst Alt