Telefon Tavsiyesi Htc one m7 lg g2 xperia z

Sponsorlu Bağlantılar

mesut1979

Üye
Ben m7 ye karar verdim LG oval ve plastik olmasa seçerdim diye düşünüyorum açıkçası htc çok güzel duruyor

slm,arkadas gercekten cok güzel karar vermissin sunu sana söyleyim hic pisman olmayacaksin telefondan, cok güzel ve hizli telefon bende 3 ay evvel alirkene tereddut icindeydim acaba iyimi kötü mü diye ama gecen sene iphone 4s in yerine almadigima pisman oldum,suan telefonda 65 uygulama 2 navigasyon ve 3 tane oyun var inan performansi daha hala aldigim ilk günkü gibi eski iphone 4s e on basar iyi geceler.

fk555897

fk555897

Üye
Hız olarak LG G2 daha iyi fakat One M7 alırdım ben olsaydım.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Hocam yapmayın bunu iphone4s kullanmış olarak söylüyorum bütün iphonelarin şarji listedeki telefonlara göre kötü
Ya açıkçası benim şarj ile sorunm yok yaptığım işten dolayı herzaman şarj edebiliyorum. Bu konuda bir sorun yaşamadım şarj ile alakalı. Ama benim için işletim sistemi önemli ve iOS bana göre en iyisidir. Ben iphone'yi jeal break yaparak kullanıyorum. Ve istediğim herşeyi yapabiliyorum. Artı satarken fiyat yönünden de fiyatı düşmüyor. Bugün saydığınız telefonlardan alın ama satarken yarı yarıya fiyat düşüşü olur. Samsung ve diğer markalar yılda kaç tane telefon çıkarıyor ben sayamıyorum artık. Ama Apple öyle değil senede 1 yada 2 tane çıkarır özenerek bunu yapar. Diğer yönlerden de iPhone geri kalmaz oyun uygulama aklına ne gelirse hepsine iyidir.

Üst Alt