Htc mobil veri sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

imhoteb61

Üye
    Konu Sahibi
Htc mobil veri sorunu
Telefonum Htc one sv internetim var gsm modunda internete giriyor ama haliyle yavas oluyo gsm/wcdma moduna aldigimda H isareti geliyo ve alttaki ok isaretleri hareketleniyo o an internet calisiyo ama bi iki dk internet kullanimi olmadimi ok isaretlerinin hareketliligi duruyo ve bidaha internete girilmiyo tekrar sebeke modunu gsm ye alip tekrar gsm/wcdma moduna almam gerekiyo ki internete girebilmem icin bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sınırlayan bir uygulama olabilir mi ?

imhoteb61

Üye
    Konu Sahibi
Ne gibi bi uygulama olurki guncellemeden kaynakli oldugunu dusunup fabrika ayarlarina cevirip guncellemeleri kapattim yine degismedi sonuc

incimsi01

incimsi01

Üye
Ne gibi bi uygulama olurki guncellemeden kaynakli oldugunu dusunup fabrika ayarlarina cevirip guncellemeleri kapattim yine degismedi sonuc
hocam sorularımı cevplarsan yardımcı olmaya çalışacağım bildiğim kadarıyla.
1- Telefon rootlu mu ?Rootluysa xposed modüllerinden gravityboxu kullanıyor musun ?
2- Durum çubuğunda veri hızını gösteren herhangi bir uygulama kullanıyor musun ? speed meter vb. gibi yani

imhoteb61

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum rootlu degildir
Herhangi bi hiz programida kullanmiyorum sosyal paylasim programi haricinde hicbisey yuklu degildir

imhoteb61

Üye
    Konu Sahibi
Anlasilan kimse yardimci olamayacak bana

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
suan kullandığın sürüm tekrar yükle veya güncelleme yap sorunun çözüme ulaşır ulaşmazsa tekrar pm at çözelim

Üst Alt