HTC incredible S ve HTC Wildfire bu iki tel içinde hangisi düşünceleriniz paylaşırmısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
HTC incredible S ve HTC Wildfire bu iki tel içinde hangisi düşünceleriniz paylaşırmısınız?
HTC incredible S ve HTC nin Wildfire modeleri arasında kararsız kaldım ... Wildfire fiyat olarak. İncedilbe S özellik olarak... güzell..
Wildfire nin hataları ve kusurları varsa eger bilen arkadaşlar paylaşabilirler mi?
özellikle önem azr eden şeyler. kamera(AF) , internet , erkan , ses ..
şimdiden tşkler
----SYGLR----

silver021

silver021

Üye
çok saçma bir karşilaştirma tabikide incredible s :) paran neye yetiyorsa onu alicaksin. ucuz etin yahnisi wildfiredan ne bekliorsunki tabiki her alanda incredible fark atar internet olsun kamera olsun hd video kayit olsun

Kingmortall

Kingmortall

Üye
ben bunlar dışında önereyim samsung jet galaxy s veya wave 2 al kardeşim süper telefon ben alacam wave 2 pederi kandırabilrsem :ehe

mcan9669

Üye
arkadaslar sizce htc legend nasıl?? alimunyum kasa felan.. HTC nin ekstra özellikleri fazla oldugu icin aslında HTC istiyorum ama pek güvenemiyorum :hmmm

maxirabit

maxirabit

Üye
Htc incredible s daha iyi tabiki ama işte yurt dışından gelen cihaz bulursun yasal olarak satılmaya başlamadı.

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Htc incredible s abi ya tabikide onun o kapasitif tuşları tekde geçer wildfire yı:yuru

Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
ben incredible s in fiyatından korkuyorum.. endişeliyim aslında çünkü wildfire bile 700 tl civarında allah bilir incredible S kaç tl olur...yok sa her alanda favorim incredible S...

----------Eklendi 09.05.2011 @ 00:27:29 ---------- Yazıldı 08.05.2011 @ 22:48:54 ----------

ben bunlar dışında önereyim samsung jet galaxy s veya wave 2 al kardeşim süper telefon ben alacam wave 2 pederi kandırabilrsem :ehe

bende kandırabilirsem alacam zaten :D :D

kolaco

Üye
Hocam htc olsun tastan olsun bak ben samsung galaxy 9003ve diger modelleri kullandim kendi adima soluyorum samsung tellerde. Elinize tugla almis hissi veriyor ve manzeme kalitesi iyi deyil islemcide kilitlenmeler oluyor ben iki sene once legendle basladi flortumuz htc ile sanki bir bayan kadar yumusak narin tabiki saka ama gercekten htc oldunu hemen gozu kapali anlarim ve incredible s imden de memnunum eyer teli deyistiriceksem bu thunderbolt olur avrupa versiyonunu yaparsa tabiki htc ancak cihazini kendi si gecer yenisiyle

61semih

61semih

Üye
htc turkıyede yenı duyulmaya baslıyor.guven konsunda bır suphen olmasın cok kalıtelı cıhazlar uretıyor satıs sonrasıda cok ıyı.incredible s pahalıdır baya ama wildfire ıle karsılastırman bıle yanlıs.paran hangısıne yetıyorsa onu al

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Al ıncredible s i bak rahatına:ehe:oke:

ricardo45

ricardo45

Üye
sorun etme üstad,al incredible s ol lord

Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
zaman ıncredible_s zamanı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt