HTC Desire Z: 15 Ekim'de Tanıtılacak! ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
HTC Desire Z: 15 Ekim'de Tanıtılacak! ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )
Ürettiği mobil cihazlar ile birlikte, üst segmente hitap etmeyi başaran HTC firmasının Desire serisi altına konumlandırdığı Z isimli modeli ile ilgili detaylar kamuoyunun huzuruna sunuldu. Üst segment ile orta segment arasında bir yere hitap edecek olan cihaz, geleceği oldukça parlak gözüken Android OS işletim sistemini baz alarak oldukça iddialı bir konuma hitap edecek gibi duruyor. İşte HTC Desire HD'ye ait teknik özellikler;

• Android OS v2.1 işletim sistemi,
  • 1 GHz hızında Snapdragon işlemcisi,
  • 720p HD video kaydı ve oynatma olanağı,
  • Wi-Fi ile kablosuz ağ bağlantı desteği,
  • 3G ile hızlı mobil internet,
  • 5.0 Megapiksel çözünürlüğünde kamera,
  • 3.7 inç genişliğinde ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran,

( HTC Desire Z için hazırlıklar tamam! )

Fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili bilgileri sızdıramadığımız cihazın, tanıtım toplantısının çok kısa bir süreç içerisinde gerçekleştirmesi bekleniyor.

Aziz™

Aziz™

Üye
güzel bir cihaz..:)

rapege

rapege

Üye
güzel bir cihaz ama ben tipini sevmedim

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
iphone 3gs kullanıyorum her zmn fanatik bir kullanıcısı ve savunucusu oldum ama dün arkadaşın elinde gördüm yok artık dedim cihazda her ne işlemci koyduysalar resmen uçuyor iphone int canavarı derdim ama değilmiş bu cihaza benim hattı taktım resmen 3g de cihaz fark attı hem bir artı özelliği 3g den bağlandınız aynı zamanda tlf wifi vericisine çevirip etrafta bulunan laptop ile de int bağlanabiliyorsun hakikaten iphone en büyük belalısı diyebilirim ekran kalitesi iphone dan daha üstün tabi iphone 4 gelmeden bununla kıyaslamak doğru olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt