HTC DESİRE YARDIM FORUMU (Sorunlarınızı yazın cevaplayım)

Sponsorlu Bağlantılar

tufitufi

Üye
kardes ben htc desire aldım fakat bır turlu android 2.2 ye yukseltemıyorum guncelle dıyorum telefonunuz guncel dıyor 2.1 var uzerınde delırıcem artık sd karta bısey kuramıyorum 2.1 ıle 2.2 de bu mumkunmus sanrım neden benım telefonum guncellemeyı gormuyor? 1 hafta once aldım?

--------------- Ekleme ---------------

htc destek hattını aradım froyo 2.2 google tarafından durdurulmus o yuzden guncellemeyı goremezsınız dedı...

ben dün akşam froyoya yükselttim.istersen tekrar dene...

darkomeneva

Üye
ben dün akşam froyoya yükselttim.istersen tekrar dene...

selam arkadasım. bende inşallah yarın cihazı alıyorum fakat 2.1 2.2 froya ya yükselmiyor diye duyumlar aldım ve tedirgin oldum. güncelleme aktif mi hala acaba* yada yardım istersek htc destek hattı falan yardımcı olur mu?

ozelimm

Üye
Slm arkadaşlar bende Htc desire aldım ama hiç memnun değilim sarjı 5saat gidiyor 5saate bir sarj:aha:a takiyorum sonra uygulamaları tel hafızasına kuruyor 3 4 uygulama sonra hafıza dolu diyor napacam bilmiyorum acil yardım edin yoksa çıldıracam şimdiden teşekkür ederim.

Su13Z3Ro

Üye
bir market uygulaması indirdim downloads a attım ama bakamıyorum nasıl bakıcam

şazenuş

şazenuş

Üye
Slm arkadaşlar bende Htc desire aldım ama hiç memnun değilim sarjı 5saat gidiyor 5saate bir sarj:aha:a takiyorum sonra uygulamaları tel hafızasına kuruyor 3 4 uygulama sonra hafıza dolu diyor napacam bilmiyorum acil yardım edin yoksa çıldıracam şimdiden teşekkür ederim.

O kadar çok karıştırma cihazı.5.5 saat iyi gitmiş.hafıza ile alakali probleminin cevabı forumda var.biraz araştırın.öyle armut piş ağzıma düş yok.:naughty::nono:

bir market uygulaması indirdim downloads a attım ama bakamıyorum nasıl bakıcam

Astro file manager programini kur.oradan bakabilirsiniz.

burokoli

Üye
Dostum merhaba.Bende Almanyadan getirtmiştim Desire. Gayet iyi ama bazı şeyleri var :) mesela app indirince direk telefon hafızasına atıyor app2sd ile BAZILARINI hafıza kartıma geçirebiliyorum ama hepsini gerçimem gerek bunu acil çözmem lazım.
2-Root yapmam gerekli mi yaparsam telefona artı katar mı riski varmı ?
3-Şarjı çok gitmesin diye birçok önlem aldım.Mesela GPS kapalı,App killer,vb proğramlar ama buna rağmen bence yeterince uzun süre gitmiyor.hani neler yapsam sence daha uzun dayanır..
4-Ses kalitesi umduğum gibi değil Ör: Bundan önce sony ericsson k750i vardı aradaki ses kalitesi farkı aşırı fazla ve resim kalitesi.Şimdi diyeceksin sende 1gzh işlemci bulmuşsun taktığın şeye bak ama sen sor demişsin bizde soralım :) ses kalitesini nasıl artırabilirim ? ve fotoğraf.. Kolay gelsin :)

şazenuş

şazenuş

Üye
Dostum merhaba.Bende Almanyadan getirtmiştim Desire. Gayet iyi ama bazı şeyleri var :) mesela app indirince direk telefon hafızasına atıyor app2sd ile BAZILARINI hafıza kartıma geçirebiliyorum ama hepsini gerçimem gerek bunu acil çözmem lazım.
2-Root yapmam gerekli mi yaparsam telefona artı katar mı riski varmı ?
3-Şarjı çok gitmesin diye birçok önlem aldım.Mesela GPS kapalı,App killer,vb proğramlar ama buna rağmen bence yeterince uzun süre gitmiyor.hani neler yapsam sence daha uzun dayanır..
4-Ses kalitesi umduğum gibi değil Ör: Bundan önce sony ericsson k750i vardı aradaki ses kalitesi farkı aşırı fazla ve resim kalitesi.Şimdi diyeceksin sende 1gzh işlemci bulmuşsun taktığın şeye bak ama sen sor demişsin bizde soralım :) ses kalitesini nasıl artırabilirim ? ve fotoğraf.. Kolay gelsin :)

1.bazı programlar sadece telefon hafizasindan çalışır.yani hepsini tasiyamazsin.
2.walla kardeş root etmeden bu tür cihazların tadı çıkmıyor.custom ROM yüklemek içinde root gerekli.ama riskli bir iştir.heyecan ariyorsan tavsiye ederim.
3.kardeş daha fazla gideceğini sanmam bende de en fazla 1 gün gidiyor.1ghz işlemci ve amoled ekrani hesaba katarsan normaldir.
4.ya bende önceden sıkıntı yapmıştım.ama sonra gördüm ki dolby digital ve stereo ses var.daha ne istiyeyim.bi program var ama root yetkin olması lazım.louder volume hack diye.

Su13Z3Ro

Üye
Şarj sahiden de çok fena bir şekil de bitiyor 1 gün bile bitmiyor ve 12 saat sarj ettim ilk aldığım da ve shocklamadım normal midir ?

burokoli

Üye
normal evet bazı şeyler yap mesela gps kesinlikle kapalı olmalı app yönetici proğramlar lazım.. işlemciyi yemesin diye.

Su13Z3Ro

Üye
bunları nerde bulabilirim acaba bu forum da vardır eminim ama yeniyim bu konu da pek bilgim olmadığı için :)

mkara1967

Üye
arkadaslar desire telefonuma nasıl navigasyon yüklerim bilen var mı? internet bağlantısı olmadan cihazın antenini kullanarak navigasyon yapan bir program var mı? yardımcı olursanız sevinirim..

iki gün önce aldım cihazı ve açar açmaz 2.2 froya ota geldi ve telefon güncellendi.

campsnac1

Üye
htc ye mail atmıştım..cevap geldi..türkiye de android market uygulaması google tarafından kaldırılmış...

fedata

fedata

Üye
ortak bişe soracam desiredeki o ortadaki tuş ne görevi görüyo..bi nevi fare görevimi görüyor.ayrıca bu thc yi televizyona bağlama imkanı varmı:S bilgin varsa yardımcı olurmusun??

MUSTAFA2909

Üye
Htc desire 3g ayarı nasıl yapılır

şazenuş

şazenuş

Üye
ortak bişe soracam desiredeki o ortadaki tuş ne görevi görüyo..bi nevi fare görevimi görüyor.ayrıca bu thc yi televizyona bağlama imkanı varmı:S bilgin varsa yardımcı olurmusun??

Orta tuş mause dir.desireyi tv Ye bağlama yok.

Htc desire 3g ayarı nasıl yapılır

http://www.maxicep.com/android-os/a...icin-internet-mms-ve-apn-ayarlari-428260.html

fedata

fedata

Üye
saol hacı.o mouse dediğin bildiğin pc deki gibi mi oluyor :S yani diyelim bi menünün üzerine geldiğinde o menüyü açıyor tıkladığında da seçtiğin menüyemi geçiyor..daha açık anlatayım pc deki gibi imleç çıkıyormu ve ayrıca hani maxicepte forum sekmesinin üzerine fareyi getirdiğimizde yani tuşlamadığımızda açıyor ya,desire deki mousede o görevi görüyormu??üzerine getirince seçecek basıncada etkinleştirecek yaani demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir..

şazenuş

şazenuş

Üye
saol hacı.o mouse dediğin bildiğin pc deki gibi mi oluyor :S yani diyelim bi menünün üzerine geldiğinde o menüyü açıyor tıkladığında da seçtiğin menüyemi geçiyor..daha açık anlatayım pc deki gibi imleç çıkıyormu ve ayrıca hani maxicepte forum sekmesinin üzerine fareyi getirdiğimizde yani tuşlamadığımızda açıyor ya,desire deki mousede o görevi görüyormu??üzerine getirince seçecek basıncada etkinleştirecek yaani demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir..

Anladım.aynen anlatmak istedigin gibi.

burokoli

Üye
dostum mesaj attım bende lütfen bak acil ..

fedata

fedata

Üye
Ortak bi sorum daha var..desirede kamerada fotoğraf çekiminde autofocus karesi varya peki ekranda dokunduğumuz noktaya odaklanma varmı öyle duymuştum.bilen bi arkadaş varsa açıklarsa sevinirim..

Üst Alt