• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

HTC Desire Q resmi olarak duyuruldu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
Akıllı telefon segmentinde sunduğu üst seviye One amiral gemisi cihazının yanı sıra giriş-orta seviyede yeni modeller sunan HTC, geçtiğimiz günlerde yeni bir orta seviye akıllı telefon modeli olan Desire P’yi resmi olarak duyurmuştu. Firmadan yeni bir giriş seviyesi akıllı telefon duyurusu geldi.HTC‘nin yeni akıllı telefonu Desire Q olarak adlandırılmış. Teknik özelliklerine bakacak olursak eğer, yeni akıllı telefon 4″ büyüklüğünde WVGA çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile birlikte geliyor. Cihaz gücünü 1Ghz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemci içeren yonga setinden alıyor.

HTC Desire Q’nun sistem belleği 512MB, olarak belirlenmiş. 118.5mm x 62.3mm x 9.3mm ölçülerinde ve 114 gr ağırlığında olan akıllı telefonun arka yüzünde LED flaş içeren 5MP kamera konumlandırılmış. HTC Desire U‘ya benzer özelliklere sahip olan akıllı telefonda 1.650mAh batarya kullanılmış.

Beats Audio desteğine sahip olan ve Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich ile gelen yeni akıllı telefon HTC‘nin ana vatanı Tayvan‘da satışa sunulmuş durumda. HTC Desire Q‘nun fiyatı da yaklaşık 234$ olarak belirlenmiş. Dünya genelinde hangi ülkelerde satışa sunulacağı hakkında ise bilgi bulunmuyor.

HTC Desire Q resmi olarak duyuruldu
 
hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler.
 
fk555897

fk555897

Üye
512 MB RAM çok düşük bu yüzden pek tutacağını sanmıyorum. Bunu alacaklarına Ace 2 alırlar daha iyi.
 
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Bu resmen Galaxy S :)
 
fk555897

fk555897

Üye
234$ bence bu telefona pahalı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt