Htc desire 820g Plus Aldım

Sponsorlu Bağlantılar

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Htc desire 820g Plus Aldım
Yurt dışından bu cihazı aldım arkadaşlar indirimde olduğu için ama son çıkan android sürümünü bi türlü öğrenemedim türkiyede satılmıyor sanırım bu mmodeli
Android 4.4.2 yüklü olduğu için snapchatte video paylaşamıom ekran yeşil oluyor vs.
Som güncellemesini bilen biri söylüyebilir mi nasıl yüklerim.gerekirse rom yüklerim

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
o cihazın son sürümü 4.4.4 diye biliyorum (1gb ram olduğu için 5 verilmemiştir)
ama custom rom olarak yükleyebilirsiniz htc de biraz uğraştırıcı bir iş
yeşil ekran sorunu da sürümden kaynaklı değil snapchat mtk işlemciler ile uyuşma sorunu var ondan kaynaklı çıkabiliyor uygulamaya güncelleme gelmeli

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
yeşil ekran sorunu da sürümden kaynaklı değil snapchat mtk işlemciler ile uyuşma sorunu var ondan kaynaklı çıkabiliyor uygulamaya güncelleme gelmeli
2 günde bir güncelleme gelior hala düzeltmediler şu sorunu nette araştırınca androis sürümü eski olanlar bunu yaşıormuş
O yüzden sürümü güncellemek istiyorum nette 6.0 android sürümü yayınlanacak fln yazıordu

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
2 günde bir güncelleme gelior hala düzeltmediler şu sorunu nette araştırınca androis sürümü eski olanlar bunu yaşıormuş

O yüzden sürümü güncellemek istiyorum nette 6.0 android sürümü yayınlanacak fln yazıordu
Bilmiyorum o zaman benim arastirdigima gore o cihaz 5 surumunu almadi vereceklerini de sanmiyorum ve bildigin kadari ile sorun mtk ile alakali ama emin degilim hakli olabilirsiniz
Garantisi yoksa direk custon ron yukleyip

Üst Alt