HTC Desire 820 akıllı telefon 64-bit destekli Snapdragon 615 ile geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
HTC Desire 820 akıllı telefon 64-bit destekli Snapdragon 615 ile geliyor
HTC tarafında bir süredir 64-bit destekli Snapdragon 615 ile geleceği konuşulan HTC Desire 820 netlik kazandı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

HTC Weibo hesabından gelen yeni görsel HTC Desire 820 akıllı telefonun 64-bit desteğine sahip Snapdragon 615 yongaseti ile geleceğini doğruluyor.

Snapdragon 615 yongaseti sekiz Cortex-A53 mimarisine sahip işlemci ve Adreno 405 grafik biriminden (GPU) oluşuyor.

HTC Desire 820 akıllı telefonun 4 Eylül tarihinde gerçekleşek IFA etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: reflex

reflex

reflex

Üye
SD 600 serisi performans olarak gayet yeterli bide 64-bit gayet iyi tebrik ettim htc yi

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Snapdragonlar 32 bitte verdikleri ekstra performansları 64 bitte veremeyecek gibi görünüyor. Şuanda kendilerine ait bir mimarileri yok ve arm mimarilerini kullanıyorlar. Standart arm mimarilerinde samsung 64 bitte daha başarılı olabilir kaldı ki qualcomm'a göre daha düşük mesafeli üretim teknolojisine sahip.
SD 600 serisi performans olarak gayet yeterli bide 64-bit gayet iyi tebrik ettim htc yi

Snapdragon 600 ile 615 çok farklı şeyler sadece isimleri benzer o kadar. 615'e 600'ün devamı demek doğru olmaz. CortexA57'li işlemcileri 800 serisi ile özdeşleştirirsek A53'lüler de bir tık altı olan 600 serisi ile özleştirmek daha doğru olacaktır. İsimleri de buradan gelmekte bana kalırsa.

fk555897

fk555897

Üye
Adreno 405 iyi midir acaba?

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

Üst Alt