htc desire 820 açılmama hatası

Sponsorlu Bağlantılar

liroy12

Üye
    Konu Sahibi
htc desire 820 açılmama hatası
selam.
Arkadaşlar tlf birden bire şu ekrana geçti ve açılmıyor. yardımcı olacaklara şimdiden teşekürler

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sanırım telefona root atmayı denerken geldi bu sorun ekrana?

huseyinkaya72

Üye
eğer bu durum telefona root yaparken twrp veya cwm recovery yüklerken meydana geldiyse iş kolay stock recovery yükle iş hallolur. eğer rom yüklemek için wipe yaptıktan sonra olduysa yandın. başıma geldi. telefonun tam modeline uygun (desire 820 n a51 ul ve radio kodları tam uyan bir ruu rom bulacaksın-ki en sinir bozucu kısım bu.. türk sitelerinde hiç bir şey yok. yabancı sitelerden bulabilirsin. xda bu konuda fena değil. telefon locked durumda olacak. eğer unlock ettiysen re-lock yapacaksın. indirdiğin rom dosyasının ismini 0PFJIMG.zip olarak değiştirip sd karta kopyalayacaksın. telefonu capste olduğu gibi fastboot modda açtığında otomatik yükleme başlar. update yapayım mı sorusu çıkar yes de tamam.

qhost1

Üye
Bana yadım edermısın benımkıde 820

huseyinkaya72

Üye
820 de hangi 820? dediğim gibi tam bilgileri lazım. ayrıca sorun ne

bilal72

bilal72

Üye
Bende 820g var htc yazısında kaldı açılmıyor acil yardım edebilir misin?
Fastboota girmeye çalıştığımda komut yok hatası vermiyor sadece klasik recovery de açılıyor

itikat

Üye
selamunaleykum forumu daha yenı gordum yukarıdakı resımdekının aynısı bendede oldu ama ben telefonu başkasından bu şekılde aldım o arkadaşda nasıl oldugunu hatırlamıyor yardım edecek var mı ??

Üst Alt