HTC Desire 816 Kullanıcılar Kulübü Ana Konu( Her Türlü Yardım Ve Destek )

Sponsorlu Bağlantılar

evren991

evren991

Üye
Arkadaşlar telefonu garantiye yolladım(teleservice).Bir hafta içinde yedek parça değişimi yapıldı ve geldi çok şükür sıkıntı yok bilginize.

erdem903

Üye
Arkadaşlar merhaba ben 3 ay önce desire 816 aldım yaklaşık iki gündür ekran dokunmatiği kendi kendine basıp komutlar veriyor Htc servisini aradığımda güvenli moda alıp bu şekilde çalıştırmamı söylediler.Böyle yapınca problem ortadan kalktı fakat güvenli moddan çıkarıp normal olarak kullanmaya başladım.Servis uygulama kaynaklı bir problem olabileceğine söyledi.Cihaz hiç düşmedi,darbe almadı.Problemin kaynağı sizce ne olabilir?

Hocam güvenli mode nasıl alınıyor acaba ?

evren991

evren991

Üye
Hocam güvenli mode nasıl alınıyor acaba ?
Telefonu kapatmak üzere güç tuşuna basılı tutuyoruz kapat, uçak modu, çocuk modu, yeniden başlat seçeneklerinin olduğu ekran geldiğinde kapatın üzerine gelip basılı tutuyoruz.Burda uyarı çıkıyor güvenli mod ile ilgili, oradan yapılıyor.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Öncelikle herkese merhaba.Elimde Htc Desire 816 var.Bi arkadaşımın.Telefona güncelleme yaparken kapanmış birdaha açılmıyormuş sonra telefoncuya vermiş yapsın diye telefoncuda cm kurmuş telefona.Fakat telefon sonradan yine yeniden tekrar falan başlatıyormuş kendini orjinale döndürmek istiyormuş benden yardım istedi bende pek anlamam bu işleri.Nasıl stock rom yüklicez yardım edecek bir arkadaş var mı

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Konu ölmüş canlandırmak gerek çift simli alarak tekrar buraya döndüm :)

erdal-58

Üye
Merhaba.
Benim arkadasimin telefonunda zil ayarliyoruz ama nedense ses seviyesi arama gelince az cikiyor. Butun ses seviyeleri en sona ayarli simdiden tesekkurler.
Merhaba.
Benim arkadasimin telefonunda zil ayarliyoruz ama nedense ses seviyesi arama gelince az cikiyor. Butun ses seviyeleri en sona ayarli simdiden tesekkurler.
Konu ölmüş canlandırmak gerek çift simli alarak tekrar buraya döndüm :)
Benim cihazda da ayni sorun var

Misafir - 433732

slm bende htc desire 816 var telefon hiç açılmıyor ama şarza taktıgımda android yazısı çıkıyor 10 saniye kadar böyle kalıyor aöma açılmıyor kapanıyor sadece sensör işıg yanıyor recory moda girmiyor hatası nedir acaba bilen varmı

Üst Alt